سر خط خبرها

۱۵ کیلومتر شبکه آب روستای پاکل شهرستان ایلام اصلاح می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در بازدید که بهمراه قائم مقام و معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت از پروژه آبرسانی به روستاهای زیفل و پاکل، گفت: ۱۵ کیلومتر شبکه آب روستای پاکل با پیشرفت ۸۵ درصد و با ا

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در بازدید که بهمراه قائم مقام و معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت از پروژه آبرسانی به روستاهای زیفل و پاکل، گفت: ۱۵ کیلومتر شبکه آب روستای پاکل با پیشرفت ۸۵ درصد و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای استان،دکتر تیموری افزود:  روستای پاکل با جمعیت بالغ بر ۱۲۰۰ نفر دارای بیش از ۵۶۰ اشتراک آب است که بهره برداری از شبکه آب داخل روستا مشترکین افزایش خواهد یافت.

وی همچنین در بازدید از روند بهسازی چشمه زیفل اظهار داشت: دبی این چشمه ۲ لیتر بر ثانیه است و با بهسازی و بهره برداری از این چشمه ۱۳۰ خانوار از نعمت آب سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۱۰ میلیون ریال ازمحل اعتبارات عمرانی در حال اجرا است که پیش بینی می‌شود در دهه فجر امسال بهره برداری برسد.