سر خط خبرها

بازدید معاون دادستان ایلام از مخزن آب شهرک شهید کشوری ایلام

ساخت و سازهای غیر مجازی که در محل شهرک شهید کشور ی صورت گرفته سبب شد معاون دادستان ایلام بهمراه مدیرعامل شرکت و مدیر امور ابفای شهرستان ایلام، از مخزن آب شهید کشوری ایلام بازدید و از نزدیک در جریان

 ساخت و سازهای غیر مجازی که در محل شهرک شهید کشور ی صورت گرفته سبب شد معاون دادستان ایلام بهمراه مدیرعامل شرکت و مدیر امور ابفای شهرستان ایلام، از  مخزن آب شهید کشوری ایلام بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات موجود قرار گرفتند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای استان،دکتر تیموری در این بازدید با اشاره به مسایل و مشکلاتی که انشعابات غیر مجاز که در پی دارد بیان داشت:ساخت و سازهای بی رویه خارج از طرح های هادی شهر و روستا در این شهرک مشکلات بسیاری برای شرکت  آبفا به وجود آورده است.

وی افزود: بسیاری از شهروندان با ساخت ساز خانه باغ و به دنبال آن با نصب انشعاب غیرمجاز آب علاوه بر  اختلال در امر توزیع عادلانه آب مدیریت توزیع را با چالش مواجه کرده است.

پیرباوه مدیر امور آبفا شهرستان ایلام نیز در این بازدید با اشاره به وارد مدار شدن مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی شهرک شهید کشوری بیان داشت: با بهره برداری از مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی شهرک شهید کشوری که در بالاترین نقطه شهرک مذکور احداث شده و با احداث سه حلقه چاه و اجرای خط انتقال بزودی این مخزن وارد مدار بهره برداری خواهد گردید.

وی افزود: با مدار امدن این مخزن نقاط بالا دستی شهرک که با کمبود و افت فشار مواجه بودند مشکل افت فشار انان حل خواهد شد.

معاون محترم دادستان استان  در پایان ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته توسط ابفای استان تاکید کرد، با افرادی که خارج از محدوده اقدام به ساخت و ساز می نمایند برخورد قانونی می شود.