سر خط خبرها

پایان طرح سیمرغ کوه های ایران (۳۱ قله ۳۱ استان) توسط همکار کوهنورد شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

حسن مرامی همکار کوهنورد شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با صعود به 31 قله مرتقع کشور، نشان سیمرغ کوه های ایران را از آن خود کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مرامی در این باره گف

حسن مرامی همکار کوهنورد شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با صعود به 31 قله مرتقع کشور، نشان سیمرغ کوه های ایران را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مرامی در این باره گفت: صعود به 31 قله مرتفع 31 استان را با صعود به قله پراو مرتفع ترین قله استان کرمانشاه در تاریخ 8/9/97 شروع و با صعود قله تشگر مرتفعترین قله استان هرمزگان در تاریخ 18 دیماه ۱۳۹9 در مدت 28  ماه در قالب انفرادی یا گروهی انجام داده است.

وی افزود: کسب جایزه سیمرغ کوه های ایران نیازمند پیمودن مسیر طولانی و سخت فتح قله های بلند است اما با تلاش بسیار این کار را به سرانجام رساندم.

این همکار کوهنورد به مشکلات کوهنوردی حرفه ای برای افراد کارمند اشاره کرد و گفت: صعود به ارتفاعات چند هزار متری با توجه به مسئولیت اداری  کار بسیار سختی است اما با تلاش و کوشش سختی این صعودها را به جان خریده و تا رسیدن به افتخارات بیشتر داخلی و خارجی این ورزش را ادامه خواهم داد.

حس مرامی صعودهایش را به مدیر عامل محترم شرکت آبفای استان جناب دکتر تیموری، مدیریت محترم آبفا شهرستان و تک تک همکاران و همه دوستانی که مستقیم و غیر مستقیم با ایجاد انگیزه ، راه را برای ادامه کار هموار نمودند تقدیم نمود.

لازم بذکر است: طرح سیمرغ کوه‌های ایران به مجموعه صعود به 31 قله‌ی بلند ایران در 31 استان ایران با رعایت اهداف و موارد الزام این طرح اطلاق می‌شود .طرح سیمرغ در سال ۹۵ توسط فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی به تصویب رسید. بر اساس طرح سیمرغ کوهنوردی، افرادی که بر مبنای اهداف و شرایط لازم مطرح‌شده توسط فدراسیون در هرزمانی بتوانند به این مجموعه قلل صعود نمایند و مدارک و مستندات لازم را به فدراسیون ارائه نمایند مفتخر به دریافت نشان سیمرغ کوهنوردی هستند.

روابط عمومی شرکت  ضمن تبریک این صعود، آرزوی موفقیت و سلامتی در تمامی مراحل زندگی را برای این همکار بزرگوار آرزومند است.