سر خط خبرها

مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام خبر داد : پیشرفت ۵۰ درصدی آبرسانی به مجتمع باسکله و چهارمله از توابع شهرستان ایوان

پروژه آبر سانی به مجتمع باسکله و چهارمله از توابع شهرستان ایوان با پیشرفت 50درصد در حال اجرا است به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت : مجتمع

پروژه آبر سانی به مجتمع باسکله و چهارمله از توابع شهرستان ایوان با پیشرفت 50درصد در حال اجرا است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت : مجتمع چهارمله و باسکله شهرستان ایوان شامل احداث دو باب مخزن به ظرفیت هر کدام 250 متر مکعب و۱۸۵۰ متر خط انتقال با مبلغ 2 میلیارد و 760 میلیون تومان از محل اعتبارات عمرانی در حال ساخت می باشد.

دکتر تیموری افزود: پروژه آبرسانی به روستای باسکله شامل احداث  مخزن 250 متر مکعبی،  احداث یک باب ساختمان تاسیسات  و محوطه سازی اطراف مخزن باسکله، اجرای خط انتقال بطول ۷۵۰ متر با لوله گالوانیزه 125 میلیمتر است.

وی ادامه داد: پروژه آبرسانی چارمله نیز شامل اجرای خط انتقال بطول ۶۰۰ متر  با لوله گالوانیزه 100 میلیمتر و ۵۰۰ متر لوله  پلی اتیلن۱۶۰ میلی متر همچنین احداث یک حلقه چاهک پمپاژ و یک باب مخزن به حجم مخزن 250 متر مکعبی  می باشد.

مدیرعامل آبفای استان در پایان خاطرنشان کرد: که با تزریق به موقع اعتبارات، شاهد افتتاح زودتر از هنگام این پروژه ها و در دسترس قراردادن آب سالم و بهداشتی به هم استانی های عزیز خواهیم بود.