سر خط خبرها

مدیر عامل آبفای استان ایلام با فرماندار دره شهر دیدار و گفتگو کرد

به منظور بررسی و حل مشکلات آب شهرستان دره شهر، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان با فرماندار شهرستان دره شهر دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آبفا استان ایلام، دکتر تیموری در این دیدار گ

به منظور بررسی و حل مشکلات  آب  شهرستان دره شهر، مدیر عامل شرکت  آب و فاضلاب استان با فرماندار شهرستان دره شهر  دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفا استان ایلام، دکتر  تیموری در این دیدار گزارشی از وضعیت آب شهرستان،  نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا و نیز محدودیت‌های منابع تامین مالی برای تکمیل اجرای طرح‌ها را ارایه و خواستار مساعدت و همکاری در زمینه تخصیص بموقع اعتبارات شدند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام بیان داشت: از جمله طرح های مهم در دست اجرای این شهر،  اجرای خط انتقال آب دره شهر می باشد که با اجرای آن آب مناطق مسکن مهر و چندین روستای پایین دست دره شهر تامین می شود.

در ادامه فرماندار شهرستان دره شهر ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان در راستای تامین آب شرب سالم و باکیفیت ، خواستار تسریع در روند اجرای پروژه های اولویت دار شد .

کیانوش محمدنژاد ضمن بیان قول مساعد در خصوص افزایش  اعتبارات در حوزه آبرسانی  بیان داشتند: مجموعه فرمانداری  برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شهرستان ،همواره  پشتیبان و همراه آبفای شهرستان است تا بتوانند خدمات خود را با سرعت و کیفیت بهتر به مردم ارائه کنند.