سر خط خبرها

140متر خط اصلی فاضلاب شهر ایلام اصلاح شد

با اصلاح 140متر شبکه جمع آوری فاضلاب در خیابانهای شریعتی و بلوار امام علی (ع )شهر ایلام، مشکل بالا آمدگی و برگشت فاضلاب در مواقع بارانی در مناطق جانبازان و آزادگان شهر ایلام مرتفع گردید. به گزارش ر

با اصلاح 140متر شبکه جمع آوری فاضلاب در خیابانهای شریعتی و بلوار امام علی (ع )شهر ایلام، مشکل بالا آمدگی و برگشت فاضلاب در مواقع بارانی در مناطق جانبازان و آزادگان شهر ایلام مرتفع گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،  معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب ایلام با اعلام این خبر گفت: با اصلاح ۱۴۰ متر  لوله گذاری با قطر ۴۰۰ میلی متر از جنس پلی اتیلن در عمق  بیش از ۵ متر در خیابانهای شریعتی و بلوار امام علی (ع )شهر ایلام، مشکل بالا آمدگی و برگشت فاضلاب در مواقع بارانی در مناطق جانبازان و آزادگان مرتفع شد.

دکتر محمد محمدی افزود:همزمان با اجرای عملیات لوله گذاری و اصلاح شبکه یاد شده انشعابات معیوب و فرسوده نیز بهسازی میشود که در این پروژه تعداد ۵۰ مورد انشعاب فرسوده و فاقد کار آیی لازم تعمیر و بهسازی و یا کاملا تعویض گردید.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب ایلام یادآور شد: شبکه جمع آوری فاضلاب این شرکت در خیابانهای مذکور  بر اثر احداث باکس بتنی، توسط شهرداری آسیب دیده بود، و این امر  باعث  بالا آمدگی و برگشت فاضلاب در مواقع بارانی در مناطق جانبازان و آزادگان شهر ایلام می شد.

وی ادامه داد: بررسی وضعیت موجود شبکه جمع آوری فاضلاب جهت عملیات پیشگیرانه و جلوگیری از پس زدگی فاضلاب در روزهای بارانی در دستور کار قرار گرفته که اگر نیاز به اصلاح و یا شستشوی شبکه باشد در اسرع وقت انجام می شود.