سر خط خبرها

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام یک هزار انشعاب فاضلاب در سطح شهرستان ایوان نصب می شود

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰۰ فقره انشعاب فاضلاب در سطح شهر ایوان نصب شده و تا پایان سال نیز نصب یک هزار انشعاب جدید در دستور کار است. به گزارش روابط

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۵۰۰ فقره انشعاب فاضلاب در سطح شهر ایوان نصب شده و تا پایان سال نیز نصب یک هزار انشعاب جدید در دستور کار است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام،مدیر عامل ابفای استان بهمراه معاون بهره برداری توسعه فاضلاب و معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان ایوان بازدید نمودند.

در این بازدید دکتر تیموری با ابراز رضایت از روند و کیفیت مطلوب بهره برداری تصفیه خانه و با اشاره به بهره برداری از  خط انتقال تصفیه خانه فاضلاب شهر  ایوان گفت: با اجرای این خط بیش از 4000 انشعاب، از انشعابات فاضلاب نیمه جنوبی شهر ایوان قابلیت اتصال به شبکه فاضلاب خواهند داشت که با تخصیص اعتبار مورد نیاز پیش بینی می شود ظرف یکسال آینده عملیات نصب انشعابات نیز به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه با تکمیل شبکه گذاری خطوط فاضلاب ایوان، کل انشعابات فاضلاب این شهر به بیش از  به 12 هزار فقره  انشعابات می رسد افزود: کل شبکه فاضلاب شهر ایوان 75 کیلومتر است که از این مقدار نزدیک  ۵۸ کیلومتر آن اجرا شده است.

مدیر عامل ابفای استان افزود: تصفیه خانه فاضلاب ایوان یکی از کامل ترین تصفیه خانه های فاضلاب کشور است که تمام فرایندهای تصفیه را دارا بوده و سیستم تصفیه فاضلاب در این تصفیه خانه لجن فعال متعارف است و جمعیتی حدود ۴۸ هزار  نفر را زیرپوشش قرار می‌دهد.