سر خط خبرها

هشدار درباره سوءاستفاده سارقان در قالب ماموران قرائت کنتور

شهروندان مراقب مامورنماها باشند/ لزوم ارائه کارت شناسایی ماموران آبفا مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان با هشدار در رابطه با سرقت کنتورهای آب توسط افراد ناشناس در سطح شهر ایلام بر لزوم ارائه

شهروندان مراقب مامورنماها باشند/ لزوم ارائه کارت شناسایی ماموران آبفا

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان با  هشدار در رابطه با سرقت کنتورهای آب توسط افراد ناشناس در سطح شهر ایلام بر لزوم ارائه کارت شناسایی ماموران آبفا تاکید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، رشیدی با بیان اینکه پیرو اخبار واصله  مبنی بر سرقت کنتورهای آب توسط افراد ناشناس و پیگیری آن، مشخص گردید فرد یا افرادی با  معرفی خود بعنوان مامور شرکت آب و فاضلاب به درب منازل مراجعه و  پس از بررسی وضع کنتور مدعی شد کنتور خراب بوده و باعث شده هزینه های آب مصرفی بالا برود. بنابراین باید کنتور را برای تعمیر ببرد و کنتور را سرقت و متواری می گردند.

رشیدی متذکر شد: در راستای تکریم حقوق شهروندی و به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد سود جو از نام ماموران شرکت آب و فاضلاب، شهروندان باید در زمان مراجعه افراد با عناوین مختلف از جمله مامور قرائت کنتور، نصب انشعاب، تعویض کنتور، پیمانکار شرکت آبفا و...، پس رویت دقیق کارت شناسایی معتبر و پس از شناسایی کامل، همکاری لازم را با ماموران مبذول دارند.

وی یادآور شد: شهروندان ، در صورت مشاهده افراد مشکوک تحت عناوین مامور آبفا ، در خواست تست کنتور و یا که در قبال ارائه خدمات، تقاضای دریافت وجه نقد از مشترکان را می کنند، ضمن خودداری از پرداخت هرگونه وجه می توانند مراتب را بصورت غیر حضوری با شماره تلفن 08432230141 (دفتر حراست)  یا با شماره  122 و نیز از طریق ارسال پیامک به شماره 3000290070 گزارش دهند.