سر خط خبرها

بازدید نمایندگان دادستان و سازمان بازرسی استان از تأسیسات و تصفیه خانه آب شهر ایلام

نمایند گان دادستان و سازمان بازرسی استان به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از تصفیه خانه آب شهر ایلام بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل شرکت آب

نمایند گان دادستان و سازمان بازرسی استان به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از تصفیه خانه آب شهر ایلام بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این بازدید، گزارشی از وضعیت آب ایلام و طرح ها و برنامه های شرکت آبفا برای تأمین و توزیع آب شهروندان ارائه نمودند.

وی افزود: تأمین آب شرب بهداشتی و موضوع سلامت مردم هدف اصلی این دستگاه خدمت رسان بوده و این شرکت تمام توان عملیاتی خود را بکار گرفته است تا امر مهم رعایت بهداشت فردی و اجتماعی در جهت مقابله با بیماری کرونا و ادامه جریان آب شرب دچار مشکل و اخلال نشود.

مدیرعامل آبفا ایلام گفت: با توجه به توسعه شهری و افزایش تعداد مشترکان هم اکنون افزایش ظرفیت برداشت آب از سد ایلام در دست اجراست، که با اجرای آن ۲۰۰ لیتر در ثانیه آب به ظرفیت فعلی اضافه خواهد شد. و این طرح با ۶۰ درصد پبشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

تیموری با اشاره به تشکیل پلیس آب در استان یادآور شد: با هدف آگاهی‌بخشی و هشدار به مشترکان پرمصرف، پلیس آب در شهر ایلام تشکیل شده در این طرح پلیس آب با گشت زنی در کوچه های شهر و تذکر لسانی به افرادی است که از آب شرب برای شست و شوی ماشین، قالی، حیاط و جلوی درب منازل و مغازه های خود استفاده می کنند.

تیموری بیان داشت: تک تک افراد جامعه باید نسبت به موضوع اصلاح الگوی مصرف و استفاده بهینه از آب توجه جدی داشته باشند تا دچار چالش نشویم.

گفتنی است، نمایند گان دادستان و سازمان بازرسی استان از تمام قسمتهای تصفیه خانه آب ایلام، مرکز اطلاع رسانی122 شرکت آب و فاضلاب و تأسیسات آبرسانی شرکت در سد ایلام بازدید و در جریان وضعیت توزیع آب در  شهرستان ایلام قرار گرفتند.