سر خط خبرها

جلسه هم اندیشی افزایش انتقال آب از سد ایلام

به منظور بررسی وضعیت طرح انتقال آب از سد ایلام و همچنین بررسی مسائل و مشکلات موجود در راه تکمیل این طرح، جلسه ای با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران، کارشناسان و مهندسین مشاور در محل دفتر مدیرعامل شرکت

به منظور بررسی وضعیت طرح انتقال آب از سد ایلام و همچنین بررسی مسائل و مشکلات موجود در راه تکمیل این طرح،  جلسه ای با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران، کارشناسان و مهندسین مشاور در محل دفتر مدیرعامل شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان؛ در ابتدای این جلسه دکتر تیموری مدیرعامل شرکت ضمن خیر مقدم به حاضرین به اهمیت اجرای طرح انتقال آب از سد، به شهر  ایلام پرداخت و گفت: با توجه به رشد جمعیت شهری، ساخت و سازهای بی رویه، مهاجرت پذیری مرکز استان، افزایش دما، تغییرات اقلیمی، کاهش نزولات جوی و شیوع ویروس کرونا، شهر ایلام با کمبود آب به میزان حدود 200 لیتر در ثانیه مواجه است که هر چه سریعتر اجرایی شدن طرح افزایش آب از سد ایلام در این برهه از زمان برای شهر ایلام لازم و ضروری است.

وی افزود : برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان مورد نیاز است که از محل اعتبارات عمرانی و استانی تامین خواهد شد.

مدیرعامل آبفای استان با تاکید بر اینکه پیگیری مطالبات مشاورین و پیمانکاران را از وظایف ذاتی خود می دانیم اظهار داشت: بایستی با سعه صدر و ایجاد فضای آرامش و احترام متقابل سعی کنیم روابط کاریمان را با همدیگر تحکیم بخشیده، از بروز هرگونه تنش و برخورد نامناسب پرهیز نمائیم .

نماینده شرکت آب پردازان نواندیش سنندج مشاور  طرح ارتقا ظرفیت آب از سد ایلام، نیز در این جلسه با ابراز تشکر از توجه مدیرعامل شرکت نسبت به برگزاری این نشست ، ضمن ارائه گزارشی از عملیات اجرایی پروژه،  به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداخت . 

در پایان این جلسه موارد و مشکلات اجرای این پروژه مطرح و  از سوی مشاور طرح و کارشناسان شرکت مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.