سر خط خبرها

بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام از طرح آبرسانی به شهرستان ملکشاهی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، به همراه نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، فرماندار شهرستان ملکشاهی و برخی از مسئولان محلی از طرح آبرسانی به شهرستان ملکشاهی بازدید نمودند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، به همراه نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، فرماندار شهرستان ملکشاهی و برخی از مسئولان محلی از طرح آبرسانی به شهرستان ملکشاهی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، دکتر تیموری در این بازدید، گزارشی از وضعیت فعلی آب شهرستان، نحوه تامین و توزیع آب شرب، ارائه نمود؛ و در خصوص طرح آبرسانی ملکشاهی اظهار نمود: که این طرح یکی از خواسته های مردم ملکشاهی است و پیشرفت آن مستلزم تامین بموقع اعتبارات است،که با بهره برداری از این طرح آب  شرب  شهر ملکشاهی و روستاهای مسیر بطور کامل تامین خواهد شد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام افزود: این طرح شامل سه باب  ایستگاه پمپاژ، 24.5 کیلومتر خط انتقال آب،۳4 کیلومتر خط انتقال برق فشار قوی، 9000 متر مکعب مخزن ذخیره آب و یک باب  تصفیه خانه آب  است.

وی یادآور شد: ایستگاه پمپاژ شماره 1 بطور کامل اجرا گردیده و عملیات اجرایی و ایستگاه های شماره  ۲ و 3 و تصفیه خانه آب در حال انجام است. در ضمن  خط انتقال برق بطول ۳4 کیلومتر بطور کامل اجرا گردیده است.

دکتر تیموری افزود: با توجه به مشکلات عدیده اعتباری این پروژه با جدیت در حال پیگیری است تا هرچه سریعتر این طرح به بهره برداری برسد.

مدیر عامل شرکت در ‌پایان سخنان خود ضمن درخواست از نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام برای تبلیغ و فرهنگ‌سازی مناسب در مدیریت مصرف آب از‌ طریق تریبون‌های نماز جمعه گفت: امامان جمعه با توجه به سطح تأثیرگذاری شان در میان مردم می توانند شرکت آب و فاضلاب را در زمینه صرفه جویی و مدیریت مصرف یاری نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام نیز ضمن بازدید از تصفیه خانه آب و ایستگاه پمپاژ شمار3، از شرکت آب و فاضلاب در راستای تامین آب شرب سالم و با کیفیت تشکر و قدر دانی نمود واظهار داشت: اجرای طرح‌های آبرسانی در راستای رفع مشکلات شهرستان بسیار حائز اهمیت است و بهره برداری از این طرح ،باعث ایجاد رضایتمندی شهروندان خواهد شد.