سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام با خانواده مرحوم سمیر همتی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با همراهی معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، رئیس اداره کار، رفا، بیمه و درمان و جمعی دیگر از همکاران با حضور در منزل مرحوم مهندس سمیر هم

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان  ایلام با همراهی معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، رئیس اداره کار، رفا، بیمه و درمان و جمعی دیگر از همکاران با حضور در منزل مرحوم مهندس سمیر همتی که سال گذشته بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داد، با خانواده آن مرحوم دیدار و ابراز همدردی و از آنان دلجویی نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در این دیدار، دکتر تیموری ضمن آرزوی مغفرت و آمرزش برای روح این همکار سفرکرده، ایشان را در زمره کارکنان متعهد و سختکوش برشمردند که با اخلاق حسنه و رفتار نیکو در میان همکاران زبانزد بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام افزود: تجلیل از اعضای خانواده همکاران در زمان فقدان ایشان، به عنوان یک وظیفه اخلاقی و اجتماعی محسوب و حفظ منزلت و تکریم بازماندگان، یک مسئولیت انسانی قلمداد می‌شود.

مدیر عامل آبفا در پایان ضمن آرزوی علو درجات برای این همکار فقید، نسبت به پرداخت غرامت بیمه عمر تلفیقی و همچنین بیمه عمر مصوب کارکنان دولت  اقدام نمود.

همسر و فرزندان مرحوم همتی هم در این دیدار، از توجه ویژه مدیرعامل شرکت، و همکارانی که در آیین‌های مختلف همراه خانواده آن مرحوم بوده‌اند، قدردانی کردند.