بازدید رئیس سازمان بازرسی استان از تاسیسات سد ایلام و چشمه گل گل

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در جریان این بازدید ضمن ارائه گزارشی از نحوه تامین و توزیع آب در شهر ایلام با اشاره به مدیریت بحران حاصل از  آتش گرفتن تابلوهای ایستگاه شماره ۴ پمپاژ سد ایلام، گفت: با لطف و عنایت پروردگار و تلاش و کوشش جهادی تمامی مجموعه همکاران شرکت،  بحرانی که می‌رفت باعث قطعی آب شهر ایلام برای چندین روز شود، بخوبی مدیریت و مردم کمترین کمبود آب را احساس نکردند.

پرویز ناصری خواستار حمایت ارگان‌های دولتی در‌خصوص تأمین اعتبار طرح‌های آب و فاضلاب در استان شد و اظهار داشت: تعامل سازنده بین دستگاه‌های اجرایی، سبب پیشرفت و توسعه استان می‌شود.

مدیرعامل ابفای استان تاکید کرد: تلاش می‌شود با همکاری و همراهی مردم و مسولان استانی تابستان امسال را با کمترین مشکل در زمینه تامین آب سپری نماییم.

در ادامه این بازدید، مدیرکل بازرسی استان با ابراز رضایت از عملکرد مجموعه شرکت آب و فاضلاب در امر خدمت‌رسانی به مردم شریف استان اظهار داشت: صرفه‌جویی در مصرف آب باید مد نظر همگان باشد و باید حساسیت و سختی کار تامین آب را از هر طریق ممکن برای مردم اطلاع رسانی کرد.

مالک روشنی در ادامه تاکید کرد: رویکرد سازمان بازرسی، اولویت بر نظارت پیشگیری است که در کنار مدیران، خواستار حل مشکلات مردم است.

وی یادآور شد: با توجه به آنکه آب بعد از امنیت، مهمترین نیاز مادی حیاتی بشری است، لذا برای رفع مشکلات قطعی آب، باید از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده کرد و هنر مدیریت، رفع مشکلات بر اساس منابع موجود است، تصریح کرد: باید آمادگی لازم برای شرایط بحرانی وجود داشته باشد تا به سهولت و سرعت آمادگی خدمت به مردم فراهم شود.