بازدید مدیرکل دیوان محاسبات از پروژه های آب و فاضلاب در شهرستان چوار

در جریان این بازدید مدیرعامل شرکت آبفای استان،گزارشی از وضعیت آب شهرستان چوار ، پروژه های در دست اجرا و منابع تامین آب شهرستان ارائه نمود.

در این بازدید مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان  ایلام ضمن تشریح خدمات و فعالیت های آبفای استان در شهرستان چوار گفت: در طی سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در حوزه آب در شهر چوار و روستاهای این شهرستان انجام شده که با احداث مخزن 2 هزار مترمکعبی ذخیره آب شرب شهرستان و اجرای خط انتقالی بطول 13 کیلومتر  مشکل افت فشار آب شهر چوار، بهمن آباد، سلطان آباد و روستاهای حومه برطرف شد.

پرویز ناصری با اشاره به سایر اقدامات و پروژه های فعال شرکت در شهرستان چوار اظهار داشت: این شرکت برنامه بلند مدتی برای تأمین آب پایدار شهر چوار و روستای تحت پوشش دارد و ان شاالله در صورت تأمین اعتبار به موقع، مشکل آب در تمام مناطق این شهرستان مرتفع خواهد شد.
وی تاکید کرد: تمام تلاش مجموعه آبفای استان کسب رضایت مردم و رفع مشکلات حوزه آب و فاضلاب است که در این راستا نیازمند حمایت و رعایت الگو مصرف از سوی هم استانی‌های گرامی نیز می‌باشیم.

مدیرکل دیوان محاسبات استان ایلام نیز در این آیین ضمن تشکر از خدمات رسانی مطلوب  شرکت آبفای استان به مشترکان، گفت: پروژه‌های آبرسانی در استان از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

مدیر کل دیوان محاسبات استان تصریح کرد: اداره کل دیوان محاسبات به منظور رفع مشکلات و تسریع در اجرای پروژه‌های آبرسانی استان ایلام آمادگی کامل برای همکاری در چارچوب قوانین و مقررات دارد.

وی با تاکید بر حفظ و حراست از بیت المال تاکید کرد: دیوان محاسبات پاسدار بیت المال است و با نظارت بر عملکرد دستگاهها، در راستای تقویت حلقه های تولید عمل می نماید.