بازدید معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری ایلام از شرکت آب و فاضلاب استان استان ایلام

ناصر نجفی، معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری ایلام روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه به همراه مدیر کل حراست استانداری ایلام، مدیرکل اداری مالی استانداری ضمن بازدید از بخش های مختلف شرکت آب و فاضلاب استان

ناصر نجفی، معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری ایلام روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه به همراه مدیر کل حراست استانداری ایلام، مدیرکل اداری مالی استانداری ضمن بازدید از بخش های مختلف شرکت آب و فاضلاب استان در جلسه ای با مدیرعامل شرکت آبفای استان به بحث و تبادل نظر در حوزه های مختلف پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین، گفت: شرکت آب و فاضلاب استان امسال دو بحران سیل و آتش سوزی در ایستگاه پمپاژ شماره ۴ سد ایلام را پشت سر گذاشت که در هر دو بحران حضور میدانی استاندار در محل حادثه باعث دلگرمی و قوت قلب مجموعه شرکت آبفای استان شد که جا دارد در اینجا یک تشکر و خدا قوت خدمت ایشان داشته باشیم .

پرویز ناصری افزود: در سال گذشته شرکت آب و فاضلاب علیرغم کاهش شدید بارندگی و کمبود اعتبارات، توانست افتخارات و اقدامات ارزنده ای را در حوزه های مختلف از جمله در بحث جهاد آبرسانی، حوزه اربعین کسب نماید.

وی تصریح کرد: همچنین شاهد درخشش همکاران آبفا در سطح مجموعه وزارت نیرو  و...  بودیم که این افتخارت در وهه اول ناشی از لطف خداوند و بعد صمیمیتی است که در بین مجموعه همکاران شرکت آبفای استان برقرار است.

مدیرعامل آبفای استان خاطرنشان ساخت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سال جاری ، امیدواریم در حوزه تامین آب استان و شهر ایلام مشکل خاصی نداشته باشیم اما در بحث فرسودگی شبکه های آب و توزیع مشکلاتی وجود دارد امیدواریم با نگاه مثبت استانداری و شرکت آبفای کشور بتوانیم نسبت به رفع این مشکلات اقدام نماییم.

مدیرعامل آبفای استان اظهار داشت: امیداوریم اعتبارات خوبی در خصوص حوزه آبرسانی استان دیده شود و با پیگیری و تلاش همه عزیزان مخصوصا استاندار بتوانیم این اعتبارات را تخصیص دهیم تا پروژه های آبرسانی نیمه تمام را به سر انجام برسانیم .

ناصر نجفی معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری ایلام نیز در این جلسه ضمن تبریک روز کار و کارگر گفت:  یکی از برنامه‌های دشمن، ناامید کردن مردم است و در این زمینه از تمام ابزار و امکانات استفاده می کند که در حادثه آتش گرفتن تابلوهای برق ایستگاه پمپاژ شماره ۴ سد ایلام، خیلی ها سعی کردند عملکرد آبفای استان را زیر سوال ببرند اما تلاش جهادی، فنی و تخصصی شرکت آبفای استان در کنترل بحرانی که پیش بینی قطعی آب چندین روز شهر ایلام را در پی داشت با تمهیدات در نظر گرفته شده با کمترین قطعی آب سپری شد.

نجفی با ابراز رضایت استاندار محترم و مجموعه استانداری ایلام از نحوه عملکرد  مدیریت و کارکنان شرکت آب و فاضلاب  استان در تمامی حوزه های مختلف، متذکر شد: نیک می دانیم شرکت آبفای استان برای تامین آب بهداشتی و پایدار شهرها و روستا استان چه سختی‌هایی متحمل می شود  لذا لازم است در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مصرف آب اقدامات بیشتری صورت گیرد که در این زمینه لازم است روابط عمومی آبفا اهتمام ویژه ای داشته باشد.

نجفی در پایان خاطرنشان ساخت: همچنین لازم است برای صیانت از حقوق شهروندی، نظارت نظام‌مند بر عملکرد ماموران قرائت کنتور در این شرکت در دستور کار قرار گیرد.

لازم به ذکر است در این برنامه از کلیه واحدهای شرکت آب و فاضلاب استان بازدید به عمل آمد