پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پرویز ناصری، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، متن پیام تب

پرویز ناصری، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ، متن پیام تبریک پرویز ناصری  بدین شرح است:

"روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد". مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز  "ارتباطات و روابط عمومی" صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است.

به مناسبت فرارسیدن هفته روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض نموده  ، بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای کسب و کار و ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

اینجانب به عنوان خدمتگزار عرصه آبرسانی ، نقش روابط عمومی را بسیار حساس و خطیر می دانم و بر این باور هستم که روابط عمومی می تواند با تمام توان فکری و هنری و با استفاده از ابزارهای نوین امروزی، در عرصه آگاه سازی دو جانبه شرکت به مردم و مردم به شرکت، ابراز وجود کند.

لذا به سهم خود روز ۲۷ اردیبهشت ماه را که به روز ملی ارتباطات و روابط عمومی مزین شده است  را به تمامی تلاش‌گران فرهیخته عرصه آگاهی‌بخشی، روابط‌عمومی و رسانه به خصوص همکارانم   در دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب تبریک و تهینت عرض نموده  و برای فعالین این عرصه در راستای ایفای وظایف و رسالت ذاتی‌شان، توفیق و سربلندی از درگاه خداوند متعال خواستارم.