تقدیر از کارکنان واحد روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان طی مراسمی از کارکنان واحد روابط عمومی این شرکت تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری مدیرعا

به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان طی مراسمی از کارکنان واحد روابط عمومی این شرکت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری مدیرعامل آبفای استان ضمن تبریک این روز، تولید محتوای موثر را یکی از برنامه های اصلی روابط عمومی برشمرد و گفت: انتظار داریم کارکنان روابط عمومی با برنامه های از پیش تعیین شده و با اهدافی مشخص برای مخاطبین، در گروه های مختلف اقدام به تولید محتوا نمایند تا بتوانند اثرگذاری مطلوبی در جامعه داشته باشند.

وی افزود: آب کالای بسیار ارزشمند است که متاسفانه مردم در جامعه به درستی قدر آنها را نمی دانند که فعالان عرصه روابط عمومی با تولید محتوای جامع، می توانند مردم را تشویق به مصرف درست این کالای ارزشمند نمایند.

مدیرعامل آبفای استان خاطرنشان کرد: همه کارکنان آبفا در بحران های اخیر سیل و مدیریت بحران آتش سوزی در ایستگاه پمپاژشماره ۴ سد ایلام متحمل تلاش های بسیاری شدند که در این میان کارکنان روابط عمومی با اطلاع رسانی به موقع و صحیح نقش موثری در ایجاد آرامش در جامعه داشتند.

وی بر لزوم شفاف سازی و اطلاع رسانی به موقع مسائل مربوط به حوزه آب برای جامعه که شرط لازم برای عبور از خشکسالی های اخیر می باشد، تاکید نمود و اظهار داشت: روابط عمومی می تواند افکار عمومی را در مسیر سازگاری با کم آبی بسیج کند و این خرد جمعی باعث نقطه عطفی در مدیریت مشارکتی در منابع آب استان گردد.

در ادامۀ این برنامه، محمدتقی رشیدی مدیر دفتر روابط عمومی آبفای استان ضمن تشکر از مدیرعامل به دلیل حمایتهای آگاهانه و روحیه بخش وی و به پاس برگزاری چنین جلسه ای خاطرنشان ساخت: تمام سعی این واحد بر آن است که با حس مسئولیت پذیری و پتانسیلی که دارد در جهت رضایت مدیریت و  همکاران گام بردارد.

وی یادآور شد: کار روابط عمومی زمان و مکان ندارد و کارکنان این مجموعه باید در 24 ساعت شبانه روز به وظایف خود عمل کنند که جا دارد از زحمات همه آنها تقدیر نمایم.

در پایان مدیرعامل ابفا ایلام با اهدای لوح به مدیر  و کارکنان روابط عمومی، تلاشهای آنان را ستود و از آنان تجلیل و قدردانی به عمل آورد.