بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام از تاسیسات سد، چشمه گل گل و تصفیه خانه آب ایلام

 

حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و هیات همراه، مدیرعامل و معاون بهره برداری و توسعه آب آبفای استان از تاسیسات سد، چشمه گل گل و تصفیه خانه آب ایلام، آزمایشگاه، مرکز کنترل آب، فیلتراسیون و ستاد فرماندهی مدیریت بحران شرکت، بازدید و از نزدیک در جریان روند مراحل تصفیه آب قرار گرفتند.
به گزارش روابط‌عمومی آبفای استان ایلام؛ در این بازدید پرویز ناصری مدیرعامل آبفای استان ضمن ارائه گزارشی از نحوه تامین و توزیع آب استان، گفت : همکاران شاغل در آبفای استان به مصداق تلاش جهادی، شبانه روز در حال ارائه خدمت به هم استانی گرامی هستند تا زمینه رضایتمندی این عزیزان را فراهم نمایند.
ناصری افزود: در همین باران های بهاری و با تلاش جهادی همکاران خدوم این شرکت و با کمترین میزان کدورت و قطعی آب نسبت به موارد مشابه در سالیان گذشته، توانسیم بعد از بارش های سیل‌آسای اخیر، تامین آب شهر ایلام را مدیریت و کنترل نماییم.
وی در پایان ضمن تقدیر از حمایت های حجت الاسلام کریمی تبار از مجموعه آبفای استان، خاطرنشان ساخت : رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان، چراغ راه خدمترسانی مجموعه آبفای استان است چراکه حتی اگر انتقادی هم از آبفای استان صورت گرفته باشد یقینا از سر دلسوزی و نگاه پدرانه است.

در ادامه این بازدید حجت الاسلام دکتر کریمی تبار امام جمعه ایلام ضمن تشکر از خدمات شرکت آب و فاضلاب استان، از زحمات پرسنل و مدیریت شرکت در راستای کاهش دغدغه‌های مردم، تشکر و قدردانی نمود.

لازم بذکر است در جریان این بازدید مهندس امیر باقی معاون بهره برداری و توسعه آب، مدیر آزمایشگاه و مدیر بحران شرکت آبفای استان نیز توضیحات لازم را در خصوص کنترل کیفیت آب و مدیریت بحران ارائه نمودند.