توسعه 850 متر شبکه توزیع با اقطار مختلف در شهر سرابله و روستای گلمه

مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان چرداول گفت: طی یکماه اخیر توسعه و اصلاح حدود 850 متر شبکه توزیع با اقطار مختلف در شهر سرابله و روستای گلمه صورت گرفته است. به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام مدیر

مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان چرداول گفت: طی یکماه اخیر توسعه و اصلاح حدود 850 متر شبکه توزیع با اقطار مختلف در شهر سرابله و روستای گلمه صورت گرفته است.

به گزارش روابط‌عمومی آبفای استان ایلام  مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان چرداول با اعلام این خبر گفت:  با توجه به رسالت شرکت آبفا در راستای توسعه خطوط آبرسانی و بهره مندی مشترکین  از آب شرب سالم و ‌پایدار و همچنین تقسیم عادلانه آب، این امور  اقدام به توسعه 450 متر شبکه توزیع آب شرب در «شهرک جهاد» شهر سرابله ‌و 400 متر «روستای گلمه»  به صورت امانی نموده است.

جعفر محمدی  افزود: این امور  با  بهره گیری از توان و تجربه نیروی انسانی، تجهیزات ، لوله و اتصالات موردنیاز اقدام به  حفاری، نصب و مدفون سازی   400متر لوله پلی اتیلین  90  میلی متر  در روستای گلمه و450متر لوله 110میلی متر در «شهرک جهاد» شهر سرابله ‌نموده است.

وی تصریح کرد: با توجه به توسعه  شبکه صورت گرفته، هم اکنون حدود 100 خانوار در شهرک جهاد و حدود 40خانوار روستای گلمه  از نعمت آب شرب پایدار برخوردار شده اند

مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان چرداول اظهار داشت؛ در سال گذشته حدود 6 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه توزیع و خطوط انتقال بصورت امانی در سطح شهرستان انجام گرفته که امیدواریم این روند در سال 1402 نیز با حمایت های بی دریغ مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان ادامه یابد.

وی همچنین از شهروندان گرامی خواست  با صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف  و پرداخت به موقع قبوض آب بها، خادمین خود را در آبفای شهرستان ،جهت ارائه خدمات مطلوب و ارزنده تر یاری رسانند.