با حضور رئیس مرکز قرآن و عترت دفتر امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو؛ جلسه شورای فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در این جلسه مدیرعامل آبفای استان ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه، گزارشی از عملکرد آبفای استان در حوزه های مختلف را ارائه نمود.

پرویز ناصری گفت: شرکت آبفا استان ایلام همواره ارائه خدمت مستمر به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده و به صورت جهادی و شبانه روزی در جهت جلب رضایت مردم تلاش خواهد کرد.

ناصری در ادامه با اشاره به فعالیت‌های آبفای استان جهت تامین آب زوار اربعین حسینی خاطرنشان ساخت: در شهر مهران با انجام پروژه‌های مناسبی از لحاظ کمی و کیفی توانسته‌ایم آب زوار را برای 300هزار نفر در روز تامین نماییم.

وی در ادامه با اشاره به اجرای فعالیت های گسترده فرهنگی شرکت آبفای استان گفت: کسب رتبه اول خانم مرضیه پورتیمور در دو رشته حفظ و ترتیل قرآن کریم در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن وزارت نیرو. برای شرکت بسیار حائز اهمیت و نشان دهند اهتمام شرکت به مسائل فرهنگی می باشد.  

پرویز ناصری با تاکید بر لزوم شناسایی همکاران مستعد و فراهم کردن زمینه حضورشان در مسابقات قرآنی، کتابخوانی و… افزود: این شرکت اهتمام ویژه ای به اجرای فعالیت های فرهنگی کارکنان و خانواده‌های آنان دارد.  

محمدتقی رشیدی،مسئول فرهنگی و دینی شرکت آبفای استان نیز در  این جلسه با اشاره به عملکرد دفتر امور فرهنگی، گفت: با نگاه ویژه مدیرعامل به مباحث فرهنگی و  حمایت‌های همه جانبه از این مهم، در سال گذشته توجه ویژه ای به مباحث فرهنگی شده که حاصل آن، معرفی آبفای ایلام به عنوان دستگاه برتر در حوزه نماز بود.

این گزارش حاکی است در این جلسه سایر اعضا نیز به بیان نظرات و پیشنهادهای فرهنگی خود پرداختند.

در ادامه رئیس مرکز قرآن و عترت دفتر امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو نیز طی سخنانی ضمن تبریک عید فطر، آرزوی قبولی طاعات و عبادات و ابراز خرسندی از حضور در این جمع و با تشکر از میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت:  در ارائه خدمات حوزه آب و برق باید رضایتمندی و تکریم مردم همراه با محبت و عطوفت در سرلوحه برنامه ها باشد.
 قبادی با اشاره به ارتقا و گسترش برنامه‌ها و فعالیت‌های قرآنی در حوزه وزارت نیرو گفت: با توجه به برنامه‌ریزی ها و هماهنگی‌های انجام گرفته، تلاش می‌شود برنامه‌های قرآنی در سطح کارکنان و خانواده‌های صنعت آب و برق به طرق مختلف اجرا شود.

وی با تقدیر از خانم پورتیمور و اینکه وی یکی از استعدادهای درخشان  وزارت نیرو در حوزه قرآنی هستند  خواستار حمایت ویژه  مدیر شرکت از ایشان بجهت شرکت در مسابقات بین المللی قرآنی شدند.
 
لازم بذکر است در پایان این نشست با اهداء لوح از خانم مرضیه پور تیمور، تقدیر بعمل آمد.