بازدید نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی از روند آبرسانی به مجتمع گورابین زرین آباد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این بازدید قائم مقام شرکت ضمن تبریک هفته دولت گزارشی از روند تامین و توزیع آب در شهر زرین آباد و همچنین روند آبرسانی به مجتمع گورابین زرین آباد ارائه نمود.

 

مهندس رضا محمدرضائی گفت: خط انتقال گورابین زرین آباد بطول 22 کیلومتر لوله فولادی۲۰۰ میلیمتری از چشمه های گورابین تا پهله زرین آباد است.

 

وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه 31 میلیارد تومان و با مشارکت قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی(ع) در حال انجام است افزود: این پروژه با پیشرفت ۶۳ درصد در حال اجرا است و تا پایان سال به بهره برداری می رسد. 

 

قائم مقام شرکت آبفای ایلام ادامه داد: در این پروژه ۳باب مخزن با احجام 500، 200، 100 احداث گردیده و همچنین شبکه توزیع آب روستاهاى، ،"زراب"، "هفتکده"، "بردى" و مخزن "سرکمر" اصلاح و در مدار بهره‌برداری قرار گرفته است.

 

نماینده مردم در شورای اسلامی نیز در این بازدید ضمن تقدیر از تلاشهای جهادی مدیرعامل و مجموعه آبفای استان و قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی ،بسیج سازندگی سپاه استان، گفت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم، پیگیری‌های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاش‌های مجدانه مجموعه آبفای استان، و استاندار جهادی استان، انقلابی در حوزه آبرسانی در استان اتفاق افتاده که ثمره و حلاوت آن در آینده نزدیک برای مردم ملموس خواهد بود.