مدیر حراست شرکت آبفای استان تشریح نمود: اقدامات حوزه حراست در شهرستان مهران

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مشتاق ناصری با تاکید بر حراست از مخازن گفت: نصب و راه اندازی برج نوری در مخزن ۷۰۰ متر مکعبی پایانه برکت و مخازن ذخیره آب شرب شهرستان مهران با توجه به ضرورت و اهمیت تامین آب بهداشتی زوار، تامین روشنایی تصفیه خانه فاضلاب شهر مهران در جهت تامین امنیت وسایل نقلیه از مهترین اقدامات این حوزه بوده است.

وی با تقدیر از حضور همکاران وزارت نیرو از سراسر کشور، افزود: نصب و راه اندازی ارتباط بیسیمی با نصب چندین دستگاه مادر و رپیتر و ارتباط بیسیمی در تمام حوزه شهرستان مهران با تحویل بیش از ۲۰ دستگاه بیسیم و نصب و راه‌اندازی سامانه هوشمند و مانیتورینگ در مخازن و چاه های آب تامین کننده آب شرب شهرستان از اقدامات تامینی در راستای حراست از مخازن است.

مدیر حراست آبفای استان با اشاره به نصب قفل‌های کتابی کد دار بر روی تمامی درب مخازن تامین آب، از استقرار نیروهای حراست در محل بارگیری آب توسط تانکرهای سیار با نصب پلمپ در جهت تامین کیفیت آب خبر داد.

وی خاطرنشان ساخت: بر خدمات مجموعه همکاران شرکت در حوزه اربعین بصورت شبانه روزی نظارت می شود.

ناصری در پایان تاکید کرد: تمام تلاش حراست و مجموعه آبفای استان این است که آرامش خاطر زواری که مرز مهران را برای تردد انتخاب نموده اند، فراهم نمایند.