مدیرعامل آبفا ایلام از نصب ۶۰ دستگاه آب سردکن در پایانه مرزی مهران خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری با اعلام این خبر افزود: برای تامین آب شرب پایدار زوار اربعین از ۹ شهرستان استان تا مرز مهران، برنامه ریزی ها و اقدامات لازم صورت گرفته است

وی ادامه داد:  در راستای خدمات رسانی به زائرین، نیروهای عملیاتی این شرکت از ۲۷ مردادماه در مرز مهران مستقر و بصورت شبانه روزی پای کار هستند.

ناصری تصریح کرد:  تأمین آب شرب موکب مرکزی ایوان با استفاده از آب شبکه پایدار، تأمین آب شرب موکب چوار با استفاده از آب شبکه پایدار و تانکر سیار در شرایط اضطراری، تأمین آب شرب موکب مرکزی چرداول واقع در سه راهی کارزان با استفاده از تانکر سیار و تأمین آب مسجد و نمازخانه واقع در میدان ارغوان با استفاده از شبکه پایدار از مهمترین اقدامات صورت گرفته شرکت آبفا در مبادی ورودی استان است.

مدیرعامل شرکت آبفا ایلام همچنین از تأمین آب سرویس های بهداشتی میدان ارغوان شهرستان ایلام با استفاده از شبکه آب پایدار شبکه، تامین آب محل اسکان موقت (زائرین) ۱۰۰ هزار نفری پارک جنگلی چقاسبز ایلام بصورت پایدار و استفاده از ۲ دستگاه تانکر تأمین آب موکب سه راهی کمربندی ارغوان به سمت شهرستان مهران با استفاده از شبکه آب پایدار خبر داد.

ناصری خاطر نشان کرد: تأمین آب پایدار مسجد و سرویس بهداشتی میدان قرآن شهرستان ایلام با استفاده از شبکه آب و استقرار تانکر سیار در محل با همکاری شهرداری، تأمین آب قرارگاه سپاه امیرالمومنین(ع) استان واقع در منطقه بانروشان و توقفگاه موقت زائرین مستقر در سه راهی جندالله با استفاده از تانکر سیار آبرسان، تأمین آب مسجد و سرویس های بهداشتی سه راهی ورودی شهر صالح آباد با شبکه پایدار انجام شده است.

وی در ادامه  تأمین آب موکب منطقه گلان را شامل؛ سرویس های بهداشتی با استفاده از شبکه آب پایدار تأمین آب پایدار پارکینگ اربعین شماره ۱ و۲ واقع در منطقه رضاآباد مهران با استفاده از شبکه پایدار آب شامل سرویس های بهداشتی و ابنیه محل جهت صدهزار خودرو – همراه با پیش بینی ۲ دستگاه تانکر سیار،  تامین آب ۲ دستگاه تانکر سیار جهت آبگیری تانکرهای ثابت پارکینگ اربعین واقع در رضاآباد مهران عنوان کرد.

وی اضافه کرد: آبرسانی پایدار از پل زائر تا محل پایانه مرزی و موکب ها با نصب آب سردکن های مسیر و پایانه برکت،  نصب دستگاه کلرزنی در محل قرارگاه اربعین پایانه مرزی وزارت نیرو،  تأمین آب پایدار از پل زائر – پایانه برکت تا پایانه شهیدقاسم سلیمانی شامل : تأمین آب موکب ها و سرویس های بهداشتی و دفع فاضلاب صورت گرفته، همچنین دستگاه یخ پولکی به مقدار ۵ تن در شبانه روز در محل قرارگاه اربعین آماده نصب است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام در پایان تاکید کرد: خدمات‌رسانی این شرکت تا آخرین روز از حضور زائران اربعین حسینی ادامه دارد و هیچ محدودیت زمانی در خدمات‌رسانی وجود ندارد.

دکتر علیمحمدی رییس کل دادگستری استان نیز در این بازدید، اقدامات انجام گرفته توسط آبفای استان را در خور تقدیر دانست و گفت: فعالیت های مجموعه آبفای استان در انجام پروژه‌ها و ارائه خدمات به زوار چشمگیر و نشان از مدیریت جهادی دارد.