پیام تبریک مدیرعامل آبفای استان همزمان با آغاز گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند

 

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری مدیرعامل آبفای استان همزمان با آغاز گرامیداشت هفته دولت پیام صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه‌تعالی

هفته دولت یادآور فداکاری‌های فرزندان گرانقدر انقلاب و احیاکننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان رجایی و باهنر و ۷۲ تن از یاران با وفای انقلاب اسلامی است.

شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با تاسی از شهدا و ایثارگران و با روحیه جهادی و پشتوانه عظیم مردمی که یکی از مهمترین ویژگی‌های دولت اسلامی و وجه تمایز با دیگر دولت‌هاست، خدمتگزاری به آحاد جامعه بالاخص زائرین اربعین حسینی را سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدواریم در این مسیر و در راستای ماموریت‌های محوله، بهترین خدمات را ارائه کنیم.

اکنون ضمن گرامیداشت هفته دولت و ارج نهادن بر روحیه جهادی خدمتگزاران ایران اسلامی و آرزوی توفیقات بیش از پیش، مفتخریم در دولت سیزدهم با کمک همه دولتمردان و حمایت های استاندار جهادی، خدمات در خور شآن زائرین گرامی ارائه نمائیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی کارکنان دولت بویژه همکاران عزیز در شرکت آب و فاضلاب استان تبریک عرض نموده، حرکت در مسیر تحقق آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره)، ذیل توجهات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و اهداف مهم انقلاب اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم. 

 

پرویز ناصری

مدیرعامل آبفای استان ایلام