طی مراسمی صورت گرفت؛ کلنگ زنی اجرای فاز اول آبرسانی به پنج روستا شهرستان ملکشاهی

طی مراسمی کلنگ اجرای فاز اول آبرسانی به ۵ روستای شهرستان ملکشاهی با حضور مسئولین استان به زمین زده شد. طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار ایلام، امام جمعه شهرستان، مدیرعامل آبفای استان و جمعی

طی مراسمی کلنگ اجرای فاز اول آبرسانی به ۵ روستای شهرستان ملکشاهی با حضور مسئولین استان به زمین زده شد.

طی مراسمی با حضور معاون عمرانی استاندار ایلام، امام جمعه شهرستان، مدیرعامل آبفای استان و جمعی از مدیران کل و مسئولین محلی،کلنگ اجرای فاز اول آبرسانی به ۵ روستای شهرستان ملکشاهی با حضور مسئولین استان به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل آبفای استان با اعلام این خبر گفت: در راستای اهداف دولت کار و کرامت و آبرسانی به روستاهای فاقد آب پایدار سالم و بهداشتی آیین کلنگ اجرای فاز اول آبرسانی به سه روستای مذکور به زمین زده شد.

پرویز ناصری افزود: برای اجرای این پروژه، ۱۴ کیلومتر خط انتقال و سه باب مخزن به حجم ۴۰۰ مترمکعب اجرا خواهد شد.

وی اعتبار طرح را از محل اعتبارات شرکت آبفای استان اعلام کرد و ادامه داد: این پروژه با مشارکت نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان ملکشاهی و به پیمانکاری سرگت کلات بتن ایلام اجرا خواهد شد.

مدیرعامل آبفای استان با تاکید بر خدمت صادقانه و در خور ملت شریف ایران، تصریح کرد: همانطور که شعار دولت سیزدهم کار و کرامت و داشتن روحیه جهادی است، این شرکت نیز تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم بکار خواهد گرفت.

وی در پایان از حمایت‌های بی دریغ وزیر محترم نیرو، استاندار ایلام و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در راستای اجرایی شدن پروژه‌های شرکت آب و فاضلاب استان از یک سال گذشته تا کنون تقدیر و تشکر نمود.