جلسه ستاد اربعین در مرز مهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری در این جلسه با تشریح اقدامات آبفای استان، گفت : آبفای استان از ابتدای سال تا کنون با رویکردی جهادی سعی در آماده نمودن زیرساخت های اربعین برای ارائه خدمت در خور زائرین نموده است.
 وی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، گفت : مجموعه همکاران شاغل در این شرکت در چند ماهه منتهی به اربعین امسال با تلاش شبانه روزی و مجاهدت، از هیچ کوششی برای آماده شدن زیرساخت های اربعین کوتاهی نکرده تا شاهد برگزاری باشکوه و شایسته کنگره اربعین حسینی باشیم.
مدیرعامل آبفای استان اظهار داشت: اجرای سپتیک فاضلاب و 20 کیلومتر خط انتقال رفت و برگشت، عملیات اجرایی پروژه احداث مخزن ۱۰۰ متر مکعبی پارکینگ اربعین و ۴ کیلومتر خط انتقال آب به آن، نصب یکدستگاه کلرسنج آنلاین در پایانه مرزی مهران، آبرسانی به محل اسکان اضطراری اربعین حسینی واقع در پارک جغا سبز ایلام و تامین آب برای 300 هزار نفر در روز و ... از مهمترین اقدامات آبفای استان برای اربعین 1401 است.
ناصری تاکید کرد : تمام توان، تجهیزات و امکانات شرکت برای ارائه خدمت به زوار اربعین حسینی(ع) بکار گرفته خواهند شد تا زائرین گرامی هیچگونه دغدغه ای نداشته باشند.
استاندار ایلام نیز در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت آبفای استان، مجموعه اقدامات این شرکت را مثبت ارزیابی نمود.