سر خط خبرها

بازدید میدانی استاندار ایلام از محل احداث کمپ استقرار زائرین عتبات عالیات در محل پارک جنگلی چغا سبز ایلام

استاندار ایلام ، معاونين سياسي و عمراني استاندار و جمعي از مديران كل دستگاه هاي عضو كارگروه زيرساخت اربعين از محل احداث كمپ استقرار زائرين عتبات عاليات در محل پارك جنگلي چغا سبز ايلام بصورت میدانی باز

استاندار ایلام ، معاونین سیاسی و عمرانی استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های عضو کارگروه زیرساخت اربعین از محل احداث کمپ استقرار زائرین عتبات عالیات در محل پارک جنگلی چغا سبز ایلام بصورت میدانی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در این بازدید مهندس جعفر حسنی قائم مقام شرکت، معاون بهره‌برداری و توسعه آب و مدیر امور آبفای شهرستان ایلام نیز حضور داشتند.

مهندس حسنی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شرکت آبفای استان در راستای ارائه خدمت هر چه بهتر به زوار در ایام اربعین حسینی(ع)، گفت: طبق برنامه ریزی‌ها و اقدامات انجام گرفته و با بهره‌برداری از پروژه‌های در دست اقدام و با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی، امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای زائران اباعبدالله حسین(ع) باشیم.

لازم به ذکر است استاندار ایلام در این بازدید ضمن بررسی کلی از طرح آبرسانی و همچنین جانمایی آب سردکن‌ها ، سرویسهای بهداشتی ، اقدامات شرکت آبفای استان را در خور تقدیر دانست .