دیدار مدیرعامل شرکت آبفا ایلام با مدیرکل دیوان محاسبات استان

مدیرعامل شرکت آبفای استان با حضور در دیوان محاسبات استان، با مدیرکل دیوان محاسبات استان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی آبفای استان؛ مدیرعامل شرکت آبفا ایلام در این دیدار ، گزارشی از وضعیت

مدیرعامل شرکت آبفای استان با حضور در دیوان محاسبات استان، با مدیرکل دیوان محاسبات استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان؛ مدیرعامل شرکت آبفا ایلام در این دیدار ، گزارشی از وضعیت اعتبارات شرکت در سال 1400 و 1401 و پیشرفت فیزیکی پروژه ها و همچنین  تامین آب  در پایانه مرزی مهران  ارائه نمود.

پرویز ناصری با اشاره به اقدامات آبفا جهت تامین آب زوار اربعین حسینی نیز اظهار داشت: با اقدامات و انجام پروژهای آبرسانی، تأمین آب برای ۳۰۰ هزار نفر در روز تامین شده  و مشکلی در این زمینه وجود ندارد

مدیرکل دیوان محاسبات استان ایلام نیز در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات صورت پذیرفته به منظور تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای شهرها و روستاهای استان، و همچنین زوار اربعین حسینی بر همکاری و تعامل بین دیوان محاسبات و دستگاه های اجرایی تاکید نمود.

مهندس محمد رضا پور افغان با ابراز رضایتمندی از پیشرفت فیزیکی پروژه ها آبفا ، افزود: بی شک شرکت آبفای استان ایلام با با تعریف و انجام پروژه های متعدد یکی از دستگاه های فعال در سطح استان است و این حجم کار و پیشرفت مطلوب پروژه های در دست اقدام که در جایجای استان قابل رویت است قابل تقدیر و تشکر است.