بازدید مدیر حراست و امور محرمانه  شرکت مهندسی آبفای کشور از قرارگاه اربعین شرکت آبفا ایلام در مرز مهران 

 امروز چهارشنبه، مهندس عرب نژاد مدیر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفای کشور بهمراه مدیر حراست آبفای ایلام از قرارگاه اربعین این شرکت واقع در مرز مهران بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به زوار اربعین قرار گرفت. 

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام؛ مدیر حراست و امور محرمانه شرکت مهندسی آبفای کشور از تلاش های مجموعه آبفای استان در خصوص پایداری کمی و کیفی آب در پایانه مرزی قدردانی نمود.

وی خدمات ارائه شده شرکت آبفا ایلام در مرز مهران مطلوب ارزیابی کرد و افزود:  این شرکت در ایام اربعین با تجهیز زیرساخت ها در کنار زائران می باشد. 

مشتاق ناصری مدیر دفتر حراست و امور محرمانه آبفای ایلام نیز در این بازدید ضمن تشریح فعالیت‌ها و اقدامات شرکت در راستا ارائه خدمات جامع و کامل به زوار اربعین حسینی، گفت: آبفا ایلام با حمایت‌های وزارت نیرو و همکاری نهادها و ارگان‌های مختلف سعی در بر طرف نمودن این دغدغه مهم زوار و مسئولین نموده است.
ناصری تاکید کرد: به دستور مدیرعامل آبفای استان تمام امکانات و تجهیزات شرکت برای ارایه خدمت به زوار تا پایان اربعین حسینی، بسیج شده‌اند.
وی خدمت به زوار را مایه‌ی افتخار استان برشمرد و خاطرنشان ساخت: مردم استان ایلام نشان دادند که مهران به راستی دروازه عتبات عالیات است.