سر خط خبرها

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام طی پیامی سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت. به گزارش روابط عنومی شرکت آب و فاضلاب استان؛ همزمان با ۲۶ تیرماه، پرویز ناصری طی پیامی سالروز تاسیس نهاد شورای

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام طی پیامی سالروز تاسیس شورای نگهبان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عنومی شرکت آب و فاضلاب استان؛ همزمان با ۲۶ تیرماه، پرویز ناصری طی پیامی سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

 نهاد شورای نگهبان از عالی‌ترین ثمرات انقلاب اسلامی است و در سایه این نهاد، جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی، قوام و استحکام می‌یابد. (مقام‌ معظم رهبری)

شورای نگهبان همواره با تمام توان و با نظارتی قوی، هوشمند، پویا و مستمر به منظور رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، در تلاش و حرکت است.

شورای نگهبان بعنوان دیده‌بان تیزبین نظام جمهوری اسلامی، با تفسیر درست قانون اساسی و نظارت مستقل و مفید بر عرصه انتخابات، مسیر رشد و ترقی جامعه را به دوش کشیده و همین موضوع سبب شده است تا دشمنی‌های ضد انقلاب نسبت به این نهاد ارزشمند هر روز گسترش یابد.

اینجانب سالروز تأسیس شورای نگهبان قانون اساسی را به اعضای محترم شورای نگهبان اعم از فقها و حقوق دانان و همچنین رییس و اعضای دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان ایلام، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت روز افزون برای خدمتگزاران در این شورا را خواستارم.

 

               پرویز ناصری