سر خط خبرها

سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان هلیلان معرفی شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان ایلام، مراد محمدی به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان هلیلان معرفی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ روز سه شنبه ۲۸ تیرماه، در مرا

طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای استان ایلام، مراد محمدی به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان هلیلان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ روز سه شنبه ۲۸ تیرماه، در مراسمی با حضور ، فرماندار هلیلان، قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب  ؛ ضمن قدردانی از تلاش های مهدی نوروزی ، مراد محمدی به عنوان سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان هلیلان معرفی شد.

قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در این مراسم با قدردانی از تلاش چندین ساله نوروزی به عنوان مدیر آبفای هلیلان گفت: در سنوات گذشته تلاش‌های زیادی جهت توسعه آبرسانی به شهر هلیلان و روستاهای این شهرستان صورت گرفت که امیدواریم در دوره مدیریت جدید نیز شاهد اقدامات بیشتری در راستای توسعه و بهسازی خطوط انتقال، شبکه توزیع و اجرای طرح‌های ماندگار آبرسانی در این شهرستان باشیم.

مهندس جعفر حسنی همچنین از سرپرست جدید امور آب و فاضلاب شهرستان هلیلان خواست با برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح، زمینه جلب رضایت مشترکین شهرستان را فراهم آورد.

وی با تاکید بر برنامه‌ریزی برای گذر از تابستان پیش رو، ابراز امیدواری کرد: با انجام مدیریت صحیح توزیع آب و اجرای طرح‌های توسعه‌ای شاهد رضایت مردم از خدمات ارائه شده توسط شرکت آب و فاضلاب باشیم.

در ادامه این مراسم فرماندار هلیلان ضمن تقدیر از زحمات مدیر سابق آبفا شهرستان، به بیان مشکلات حوزه آب شرب شهرستان پرداخت.

وی بر تکمیل پروژه‌های ناتمام و نیز جذب اعتبارات مورد نیاز جهت اصلاح شبکه های فرسوده در شهرستان تاکید کرد و خواستار مساعدت مدیرعامل آبفا استان شد.

در پایان جلسه، مراد محمدی به سمت سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان هلیلان منصوب و از خدمات نوروزی  مدیر سابق قدردانی بعمل آمد.

لازم بذکر است بعد از پایان این مراسم قائم مقام با همکاران امور آبفای شهرستان دیدار و گفتگو نمودند