سر خط خبرها

پیام تبریک مدیرعامل آبفای استان ایلام به مناسبت دهه امامت و ولایت

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت فرا رسیدن دهه امامت و ولایت به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، متن پیام تبریک پرویز ناصری به مناسبت فرا رسیدن دهه امامت

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت فرا رسیدن دهه امامت و ولایت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، متن پیام تبریک پرویز ناصری  به مناسبت  فرا رسیدن دهه امامت و ولایت بشرح ذیل است:

عید قربان با نماز و عبادتش، با ذکر و دعایش، با قربانى و صدقات و احسانش بسترى براى جارى ساختن مفهوم عبودیت و بندگى است و عید غدیر، نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه‏ داران امامت است.

دهه دوم ماه ذی الحجه یادآور اثبات عشق و تسلیم در فرمان پروردگار و ثمره نبوت و تعیین خط مشی مسلمانان می باشد. عید قربان، عید بندگی و دلداگی و اطاعت در برابر معبود و عید غدیر، عید کمال دین و تجلی ولایت است.

این دهه گرانبها فرصتی مناسب برای تقرب به سوی خداوند سبحان و رسیدن به کمال است که تحقق این امر بدون پیروی از ولایت امکان پذیر نیست .

همانگونه که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) فرمودند : در مسأله غدیر حقایق بسیارى نهفته است و اهمیت عید سعید غدیر به عنوان برترین عیدها به این دلیل است که متضمن ولایت الله وجود مقدس و شخصیت ممتاز امیر مؤمنان على (ع) در قلمرو نفس انسانى و جامعه بشرى به عنوان امام و پیشوا برترین الگو و نمونه است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، اعیاد فرخنده قربان و غدیر و دهه مبارک ولایت و امامت را به ساحت نورانی حضرت ولی عصر(عج) و نایب برحقش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، شیعیان جهان ، ملت با بصیرت ایران و مردم مومن و ولایت مدار پایتخت شور و شعور حسینی و دروازه عتبات عالیات تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روزافزون الهی را در این ایام سراسر صفا و معنویت از خداوند منان مسئلت می‏نمایم.

پرویز ناصری

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام