سر خط خبرها

پرپایی میز خدمت شرکت آب و فاضلاب استان در نماز جمعه شهر ایلام

در راستای تداوم پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان، میز خدمت شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در محل مصلی شهر ایلام برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، روز جمعه مورخ ۳۱ تیرم

در راستای تداوم پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان، میز خدمت شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  در  محل مصلی شهر ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، روز جمعه مورخ ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ ، پیش از شروع خطبه های نماز جمعه میز خدمت شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در مصلی نماز جمعه شهر ایلام دایر شد.

این برنامه با حضور مدیر عامل و معاون آبفای برگزار و به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و پاسخگوی سوالات آنان شدند.

ارائه خدمات مشترکین، پاسخگویی به سؤالات و درخواست‌های مربوط به مسائل آب و خرید انشعاب فاضلاب، تشریح وضعیت تأمین، توزیع و کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب شهروندان از جمله فعالیت‌ها و اقدامات آبفا در میز خدمت نماز جمعه این هفته بود.

مدیر عامل آبفای استان هدف از برپایی میز خدمت در مصلی نماز جمعه را علاوه بر کاهش فاصله بین مردم ، مدیران و تکریم ارباب رجوع، تسریع در حل مشکلات، درخواست ها و رفع موانع موجود را دانست.

پرویز ناصری گفت:  همواره یکی از مشکلات مردم در مراجعه به دستگاه های مختلف سردرگمی و عدم اطلاع از ضوابط و اصول اداری بوده،  اگر میز خدمت بتواند نیازهای مردم و مراجعه کنندگان را به درستی درک کرده و ارتباط بین ارباب رجوع و بخش های تخصصی هر دستگاه را ایجاد کند بدون شک به خوبی می‌تواند در روند خدمات‌رسانی مفید و بخشی از مشکلات و ترددهای غیرضروری به هر اداره و دستگاهی را کاهش دهد.