سر خط خبرها

اجرای ۶۰۰ متر شبکه توزیع آب در شهرستان ایوان

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان گفت: با هدف پایداری و ساماندهی توزیع آب شرب در شبکه آبرسانی، افزایش کمی و کیفی فشار آب، این امور، اقدام به اجرای ۶۰۰ متر شبکه توزیع آب در شهرستان ایوان نموده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ایوان گفت: با هدف پایداری و ساماندهی توزیع آب شرب در شبکه آبرسانی، افزایش کمی و کیفی فشار آب، این امور، اقدام به اجرای  ۶۰۰  متر شبکه توزیع آب در شهرستان ایوان نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، فتح اله بهروزی ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی اظهار داشت: این امور  با استفاده از توان داخلی و تامین لوله و اتصالات موردنیاز اقدام به اجرای لوله گذاری بطول ۱۸۰ متر از جنس لوله پلی اتیلن به قطر ۱۱۰  میلی متر  در محله فرهنگیان فاز ۲، توسعه ۶۵ متر در محله جدید کمیته امداد و همچنین اجرای ۳۷۰ متر لوله پلی اتیلن با قطر ۶۳ میلی متر در روستای " رستم خان " با رعایت کامل استاندارد‌های لازم نمود.

وی خاطرنشان ساخت: با تلاش و کوشش کارکنان زحمتکش واحد حوادث و اتفاقات این امور  مشکل کم آبی و افت فشار، خیابان چهار راه مسجد جامع، خیابان شهید مطهری و محله کامل شهید فخری بعد از گذشت چند سال برطرف شد  که این امر  موجب خوشحالی و رضایت مندی ساکنین این مناطق گردید.