سر خط خبرها

مدیر جدید امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول معرفی شد

روز دوشنبه مورخ ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱ طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان چرداول، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان ایلام که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار گردید، جعفر محمدی بعنوان مدیر جدید امور آب

 روز دوشنبه مورخ ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱ طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان چرداول، قائم مقام  شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار گردید، جعفر محمدی بعنوان مدیر  جدید امور آبفا شهرستان چرداول معرفی شد.

  به گزارش روابط عمومی آبفای استان؛ در این جلسه ابتدا قائم مقام شرکت ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان، گزارشی در خصوص منابع تامین آب و  فعالیت‌های عمرانی شرکت در شهرستان چرداول ارائه نمود.

مهندس جعفر حسنی ضمن قدردانی از همکاری خوب فرماندار و سایر مسئولان شهرستان چرداول با امور آب و فاضلاب شهرستان، اظهار داشت: خدمات مطلوب و رضایتمندی مردم از اهداف اصلی و وظایف ذاتی این شرکت است.

 وی افزود: هدف اصلی مجموعه آبفای استان خدمت به مردم است و امیدواریم بتوانیم با تلاش و کار جهادی به این مهم دست پیدا کنیم.

قائم مقام آبفای استان در پایان خواستار توجه همه مسئولان و اقشار جامعه به بحث مدیریت بهینه مصرف آب شد.

در ادامه این مراسم ،  فرماندار چرداول نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل و کارکنان شرکت به دلیل مدیریت منابع آب در راستای کاهش تنش های آبی ، گفت: شرکت آب و فاضلاب از جمله دستگاه‌های خدمت رسانی است که در تعامل و ارتباط مستقیم با مردم قرار دارد و  خوشبختانه مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب در این زمینه به خوبی عمل نموده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بابیان اینکه آب یک نیاز ضروری و یک کالای استراتژیک است، افزود: فرمانداری چرداول از هیچ گونه همکاری با شرکت آب و فاضلاب  فروگذار نخواهد کرد.

در پایان این مراسم جعفر محمدی به سمت مدیرد جدید امور آب و فاضلاب شهرستان منصوب شد.