سر خط خبرها

راه اندازی سامانه جامع مدیریت ردیاب ناوگان وسائط نقلیه سنگین شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: با هدف خدمات رسانی بهتر، افزایش راندمان کاری و کاهش هزینه های شرکت، سامانه جامع مکانیزه ردیاب و مدیریت ناوگان خودروهای شرکت آبفا استان ایلام با

معاون مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: با هدف خدمات رسانی بهتر، افزایش راندمان کاری و کاهش هزینه‌های شرکت، سامانه جامع مکانیزه ردیاب و مدیریت ناوگان خودروهای شرکت آبفا استان ایلام با همکاری دفتر it شرکت راه اندازی گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ عباس هواسی با بیان اینکه امر نظارت بر نحوه خدمات‌رسانی خودروهای آبرسان سیار شرکت آب و فاضلاب در سطح استان در فصول گرم سال یک چالش مدیریتی محسوب می گردید، افزود: بر همین اساس مجموعه مدیریتی شرکت آبفا استان ایلام اقدام به راه‌اندازی سامانه جامع مدیریت ناوگان با قابلیت ردیابی لحظه ای مکان فعالیت ماشین آلات نموده و در فاز اول سامانه مذکور بر روی تانکرهای آبرسان سیار  نصب گردید.

وی از محاسن اصلی اجرای این سامانه به سازماندهی بهینه عملکرد ناوگان خودرویی شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: با راه اندازی این سامانه از وقوع عواملی که موجب ایجاد اختلال در فرآیند خدمات رسانی به  هم استانی‌های عزیز می‌شود ، جلوگیری خواهد شد.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت تصریح کرد: از دیگر مزایای اجرای این طرح می توان به ردیابی دقیق موقعیت مکانی تانکرهای آبرسان، دسترسی به تاریخچه مسیرها و نحوه حرکت خودروها، کنترل بهتر نیروی انسانی و خودروهای سازمان، کاهش هزینه‌های سوخت، نمایش سرعت خودرو در گزارشات دریافتی به صورت دقیق روی نقشه، گزارش مسافت طی شده در بازه زمانی انتخاب شده و قابلیت های حرفه ای دیگر .. اشاره نمود.

هواسی در پایان خاطرنشان ساخت: در فاز دوم  طرح، هدف گذاری لازم جهت پوشش کلیه ماشین‌آلات سبک و سنگین مورد استفاده در شرکت آب و فاضلاب استان توسط این سامانه انجام پذیرفته که در آینده نزدیک شاهد اجرایی شدن آن نیز خواهیم بود.