سر خط خبرها

به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب؛ تجلیل از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

روز دوشنبه مورخ ۳ مرداد ماه 1401 با حضور معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت، معاون مالی و پشتیبانی و معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری به مناسبت هفته عفاف و حجاب از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب

روز دوشنبه مورخ ۳ مرداد ماه 1401 با حضور معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت، معاون مالی و پشتیبانی و معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری به مناسبت هفته عفاف و حجاب از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در این مراسم، معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب و قدردانی از زحمات بانوان شاغل در شرکت گفت: عفاف و حجاب به عنوان یکی از اصول زیربنایی و ساختاری در سبک زندگی اسلامی است و در جوامع دینی ، حفاظت و مراقبت از عفت عمومی وظیفه ای است که بر عهده زن و مرد است.

صید مراد رشیدی با بیان اینکه به جایگاه و مقام زن در اسلام تأکید فراوانی شده است افزود: عفاف و حجاب شکل دهنده روابط صحیح اجتماعی و تقویت کننده روابط عاطفی در خانواده است.

وی تصریح کرد: حجاب همواره بخش عمده ای از رسالت انبیاء و اولیاء در ادیان مختلف بوده است به طوری که حجاب و پوشش اسلامی و به تبع آن، حفظ نظام خانواده نیز از آن رو ارزش دارند که تامین کننده سعادت آدمی و منشاء قرب الهی هستند.

معصومه میرزایی، مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده شرکت آب و فاضلاب استان ایلام نیز در ابتدای این مراسم ضمن تقدیر از حمایت های مدیرعامل شرکت در راستای پیشبرد اهداف امور بانوان و پیگیری رفع مشکلات بانوان شرکت، گزارشی از برنامه های اجرا شده در طول سال گذشته از قبیل برگزاری کارگاه آموزشی، بازدید از تصفیه خانه فاضلاب ایوان، برگزاری مسابقه کتابخوانی بصورت مجازی و... ارائه نمود.

 

در ادامه این مراسم از بانوان شاغل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با اهدای لوح تقدیر شد.