سر خط خبرها

تقدیر معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور از مدیرعامل، مدیر تصفیه خانه آب شهر ایلام و مدیر پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تقدیر نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان

معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور از مدیرعامل، مدیر تصفیه خانه آب شهر ایلام و مدیر پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در پی بازدید هفته گذشته معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل کشور از تصفیه خانه و تاسیسات سد ایلام، سردار رحیمی مجموعه اقدامات انجام پذیرفته در این حوزه ها را در خور تقدیر دانست و امروز دوشنبه سوم مرداد ۱۴۰۱ طی مراسمی از با حضور دکتر محمد رحیمی مدیر کل پدافند غیرعامل استان از مدیرعامل آبفای استان تقدیر شد.

 در این مراسم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی و قدردانی از حمایت‌ها و تعامل سازنده مدیرکل پدافند غیر عامل استان، با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در آبفای استان در راستای پدافند غیرعامل گفت: تاسیسات آب و فاضلاب از زیرساختهای حیاتی و حساس استان بوده و این شرکت برای اجرای سیاستها، اصول و ملاحظات پدافندی تلاش نموده تا خللی در ارائه خدمات به مردم بوجود نیاید.

پرویز ناصری افزود: در اجرای مطالعات پدافند غیرعامل، جایگزینی سیستم های کلرزنی گازی با سامانه گندزدایی نوین و ایمن بر اساس سیاست‌های ابلاغی از سوی وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در دستور کار این شرکت قرار گرفته که بر همین اساس در سنوات گذشته چندین مرکز سامانه گندزدایی گازی با سامانه‌های نوین و ایمن جایگزین شدند.

وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان در زمینه پدافند غیرعامل اظهار داشت: خرید و راه اندازی دستگاه بسته بندی آب، تعمیر تانکرهای آبرسانی سیار، برگزاری کارگاهای آموزشی و مانور های آماده سازی پدافندی نظیر مانور رزمایش قطع برق و تست آماده به کاری ژنراتورهای برق اضطراری از جمله این موارد می باشد.

 

دکتر رحیمی، مدیرکل پدافند غیرعامل استان، ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت در راستای تامین آب بهداشتی و سالم و رعایت الزامات و ملاحظات پدافندی، از نهادینه سازی فرهنگ و اولویت بخشیدن به اقدامات عملی پدافند غیرعامل در اجرای طرح ها و برنامه‌های مصون سازی، تاب آوری و ایمنی بخشی زیرساخت‌ها تقدیر نمود.

لازم به ذکر است در پایان با اهدای لوح ارسالی از طرف معاون امور استان‌های سازمان پدافندغیرعامل کشور از مجموعه اقدامات شرکت در زمینه پدافند غیرعامل تقدیر به عمل آمد.

در این لوح تقدیر خطاب به مدیرعامل آبفای استان آمده است: امید است در ذیل توجهات حضرت ولی عصر(عج)  و تاسی از منویات امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همواره در مسیر پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران، به ویژه ارتقا سطح توانمندی و تحقق ماموریت‌های سازمان پدافند غیرعامل موفق و موید باشید.