سر خط خبرها

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های آبرسانی شهر ایلام با اعتباری بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال

 

مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های آبرسانی به شهر ایلام با حضور دکتر سید محمد حسینی معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرعامل آبفای استان با ایلام این خبر افزود: در راستای تامین آب سالم و پایدار و با اعتباری بالغ بر ۵۲۰ میلیارد ریال از محل آبرسانی به شهرهای دارای تنش آبی، پروژه‌ مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی شهرک قائم شهر ایلام افتتاح و همچنین کلنگ پروژه های آبرسانی به شهرک میلاد و مسکن ۶۴۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن احداث مخزن ۳۰۰۰ متر مکعبی زون۶ شهری منطقه شهرک چالیمار و لایه مرزی شهرک جانبازان ایلام و مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی زون ۱ و ۲ شهری منطقه بانبرز، بعثت و شهرک هجرت شهر ایلام به زمین زده خواهد شد.

پرویز ناصری اظهار داشت : پروژه مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی شهرک قائم شامل احداث راه دسترسی به محل اجرای مخزن، احداث مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی، اجرای ۲۰۰۰ متر خط رفت و برگشت با لوله های ۳۰۰ میلی متر و لوله های پلی اتیلن ۳۱۵ میلی متری است که با اعتبار ۴۸ میلیارد ریال از محل آبرسانی به شهرهای دارای تنش آبی احداث گردیده است.

ناصری تصریح کرد: همچنین با حضور معاون رییس جمهور در امور مجلس کلنگ پروژه های آبرسانی به شهرک میلاد و مسکن ۶۴۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن، احداث مخزن ۳۰۰۰ مترمکعبی شهرک چالیمار و مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی بانبرز،بعثت و شهرک هجرت با اعتبار ۴۸۰ میلیارد ریال به زمین زده می شود.

مدیرعامل آبفای استان در پایان ضمن تقدیر از همکاری هم استانی‌های گرامی در خصوص مدیریت و عبور از پیک تنش آبی خاطرنشان ساخت: مجموعه خادمین مردم در آبفای استان از هیچ کوششی برای ارایه خدمات در خور مردم استان کوتاهی نخواهند کرد.