سر خط خبرها

با حضور استاندار ایلام؛ بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای گنجه بخش سیوان

در مراسمی با حضور استاندار، فرماندار، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام وجمعی از مسولین استانی طرح آبرسانی به روستای گنجه بخش سیوان به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اس

در مراسمی با حضور استاندار، فرماندار، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام وجمعی از مسولین استانی طرح آبرسانی به روستای گنجه بخش سیوان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ پرویز ناصری مدیرعامل شرکت آبفای استان ایلام در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن این پروژه، از تعامل مناسب و ارزشمند مجموعه نیروهای جهادی، حمایت استاندار محترم، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و سپاه استان برای رفع محرومیت از روستاهای استان در بخش آب تقدیر نمود.
ناصری اظهار داشت : بهره برداری از پروژه آبرسانی روستا گنجه بخش سیوان در دو بخش و از محل اعتبارات ارزش افزوده اجرا شده است.
وی ادامه داد: برای بهره برداری از این پروژه، اجرای خط انتقال آب با لوله گالوانیزه 63 میلی متر به طول 2200 متر از محل چشمه تا روستای جدید، اجرای خط انتقال اب با لوله پلی اتیلن 63 میلی متر به طول 2500 متر از روستا گنجه جدید تا گنجه قدیم، اجرای 400 متر شبکه آب داخل روستا و ساخت دو مخزن 50 و 25 متر مکعبی برای هر دو روستا انجام پذیرفته است.
مدیرعامل آبفای استان با بیان اینکه کل هزینه پروژه 10 میلیارد ریال بوده است، تصریح کرد: امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات شاهد بهره برداری پروژه های آبفای استان در راستای ارائه خدمت صادقانه به مردم شریف استان باشیم.
ناصری در پایان با تاکید بر اینکه آبرسانی به روستاهای محروم از اولویت‌های اصلی وزارت نیرو و آبفا کشور است، خاطرنشان ساخت : با توجه به اینکه سال گذشته استان ایلام خشک ترین استان کشور از لحاظ میزان بارندگی ها بود و علیرغم وجود تنش آبی، با همدلی مسئولین و همکاری مردم توانستیم تابستان را به خوبی مدیریت کنیم.
دکتر بهرام نیا استاندار ایلام نیز در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد جهادی مجموعه آبفای استان، گفت : شرکت آب و فاضلاب استان برای بهره مندی مردم از نعمت آب شرب سالم، بهداشتی و پایدار از خود عملکرد بسیار خوب و ارزنده ای نشان داده است.