افتتاح پروژه‌های آبرسانی به روستاهای شهرستان ملکشاهی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام، پروژه های آبرسانی به روستاهای نادر آباد و باولک و بهسازی چشمه میان تنگ شهرستان ملکشاهی افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلا

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام، پروژه‌های آبرسانی به روستاهای نادر آباد و باولک  و بهسازی چشمه میان تنگ شهرستان ملکشاهی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ با حضور مهندس هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام، محمدرضای جانشین مدیرعامل آبفای استان، فرماندار ملکشاهی و جمعی از مسئولین محلی، پروژه‌های آبرسانی به روستاهای نادر آباد و باولک  و بهسازی چشمه میان تنگ شهرستان ملکشاهی افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم جانشین مدیرعامل آبفای استان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، کسب رضایتمندی مردم را افتخار مجموعه آبفای استان برشمرد و گفت: یقینا هر قدمی که در راه کسب رضایت مردم برداشته شود، موجب خشنودی خداوند نیز می گردد.

مهندس محمدرضایی اعتبارات لازم و تخصیص یافته برای این پروژه‌ها را بالغ بر ۳۵ هزار میلیون ریال اعلام نمود و تصریح کرد: اعتبار هزینه شده برای افتتاح و بهره‌برادری از پروژه آبرسانی به روستاهای نادرآباد و باولک هر کدام با ۱۵ هزار میلیون ریال و بهسازی چشمه میان تنگ ۵ هزار میلیون ریال بوده است.

در ادامه مهندس هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام ضمن تقدیر از عملکرد جهادی مجموعه آبفای استان گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و حمایت دولت کار و کرامت، امروز شاهد افتتاح پروژه‌های آبرسانی به اقصی نقاط استان هستیم که برگ زرینی از افتخارات نظام و دولت سیزدهم به شمار خواهد آمد.

وی با تاکید بر اینکه شرکت آب و فاضلاب استان، از  ادارات پیشرو و جهادی در ارایه خدمت به مردم است، تاکید کرد: امروز به هر کجا که می نگریم، آبفای استان در حال اجرای پروژه‌های بسیاری برای ارایه خدمت و کسب رضایت مردم است.

مهندس هژبری در پایان خاطرنشان ساخت: یقینا با مدیریت جهادی و حمایت های دولت مردان، آینده روشنی در انتظار استان خواهد بود.