پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، پرویز ناصری مدیرعامل شرکت در پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است: بسمه تعالی ایام فرخنده دهه ی مبارکه ی فجر،

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، پرویز ناصری مدیرعامل شرکت در پیامی  فرا رسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

ایام فرخنده دهه ی مبارکه ی فجر، دهه ی رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه ی نجات از ظلمت و استثمار و دهه ی پیروزی است؛ پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران است، این پیروزی، نماد غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست‌های خالی و عزمی راسخ، کاخ‌های پر زر و زیور رژیم طاغوت و سرسپردگی شاه ایران در برابر بیگانگان را برنتابید و با مشت‌های گره‌کرده تا ثبت پیروزی انقلاب بر جریده تاریخ ایستادگی کرد.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره)، با تکیه ‌بر ازخودگذشتگی و شهامت و خون جوانان وطن، اراده پولادین ملت و الهام گرفتن از نهضت عاشورا شکل گرفت و مردمان ایران‌زمین برای تحقق آرمان‌هایشان با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» پا به میدان گذاشتند و لحظه‌ای از خواسته خود عقب‌نشینی نکردند. در فرا رسیدن سالروز دهه فجر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ، هم پیمان می شویم که با اتکا بر توانمندی های خود و با حفظ ارزش ها در راه سربلندی ایران عزیز و بالندگی کشور با گام های استوار قدم برداشته و از هیچ کوششی فروگذار نباشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و مردم شریف و همیشه در صحنه میهن عزیزمان تبریک عرض می نمایم و از خدای سبحان توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزشهای انقلاب اسلامی را مسئلت دارم.

پرویز ناصری

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام