تجلیل از فعالان و یاوران اقامه نماز در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

در آیینی از فعالان و یاوران اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جماعت شرکت و جمعی از همکاران در محل نماز خانه شرکت تجلیل ب

در آیینی از فعالان و یاوران اقامه نماز شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جماعت شرکت و جمعی از همکاران در محل نماز خانه شرکت تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل آبفای استان ایلام ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: تقدیر و تشکر از خادمان نماز باعث تقویت انگیزه آنان برای ادامه فعالیت های فرهنگی و اعتقادی شده و دیگران را نیز برای قدم گذاشتن در این مسیر تشویق می کند که لازم است به همین دلیل از همکارانی که به طور منظم در این فریضه الهی شرکت دارند، تقدیر شود.

پرویز ناصری به حضور فعال آبفای استان در حوزه فرهنگی و اقامه نماز اشاره نمود و افزود: کسب رتبه برتر اقامه نماز در بین دستگاه های اجرایی استان در سال گذشته نشان از اهتمام ویژه شرکت به این فرضیه مهم دارد اما نباید به وضع موجود اکتفا شود و جهت تقویت و ارتقاء فعالیت ها، همیشه رو به جلو حرکت کرد.

در این مراسم رضایتی، مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن قدردانی از مدیر عامل آبفای استان به جهت پیگیری مستمر فعالیت های فرهنگی در سطح شرکت گفت: اقامه نماز به جماعت در ادارات بسیار مهم است و نماز نقش مهم در سالم سازی ادارات بر عهده دارد.

وی گفت: اهل نماز دغدغه خدمت به مردم دارد و باید نتایج این اقامه نمازها تغییر رفتار کارمندان و تکریم بیشتر ارباب رجوع و انجام بهتر اقدامات شود.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیری از فعالان نماز شرکت تقدیر بعمل آمد.