سر خط خبرها

ده کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب شهر ایلام توسط دوربین ویدئومتری مورد بازدید قرار می گیرد

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب استان ایلام گفت. ده کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب شهر ایلام توسط شرکت دانش بنیان استان اصفهان با از استفاده از دوربین ویدئومتری بازدید و مورد سنجش قرار می گیرد.

معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب استان ایلام گفت. ده کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب شهر ایلام توسط شرکت دانش بنیان استان اصفهان با از استفاده از دوربین ویدئومتری بازدید و مورد سنجش قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، مهندس پیرباوه پور با تاکید بر اینکه باید از پتانسیل شرکت های دانش بنیان بهره برد، افزود: تا پایان سال توسط این شرکت دانش بنیان ده کیلومتر از شبکه جمع آوری فاضلاب شهر ایلام مورد سنجش قرار می گیرد که در انجام این عملیات مشکلات موجود در شبکه فاضلاب شامل گرفتگی ، رسوبات و به شدگی شبکه مشخص و بعد از تعیین موقعیت، حادثه توسط اکیپ اجرایی رفع می شود.

وی با تاکید بر اینکه با از استفاده از این روش می توان ضریب اطمینان بهره برداری را بالا برد، اظهار داشت: همزمان با بازبینی شبکه توسط دوربین ویدئومتری، کد ارتفاعی و موقعیت مکانی منهول های فاضلاب با استفاده از جی پی اس سه فرکانسه برداشت و در سامانه دیده بان وارد می شود.