سر خط خبرها

دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با پرسنل امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام و معاونین ایشان با پرسنل امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول دیدار و از تلاش مدیر و کلیه پرسنل این شهرستان در راستای تحقق اهداف عالیه شرکت تشکر کرد. به گزارش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام و‌ معاونین ایشان  با پرسنل  امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول  دیدار و از تلاش مدیر و کلیه پرسنل این شهرستان در راستای تحقق  اهداف  عالیه شرکت تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، در این نشست مدیر عامل آبفای استان ایلام ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و قدردانی از فعالیت های  انجام گرفته  توسط پرسنل شهرستان، نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه شرکت دانست و خواستار تکریم ارباب رجوع و سلامت اداری و ارائه خدمات بهتر به مشترکین شدند.

پرویز ناصری با اشاره به اینکه شرکت آبفای استان ایلام یکی از استانهای پیشتاز در  پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل و‌تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر درکشور بوده است  افزود: سلامت و بهداشت آب شرب از خطوط قرمز شرکت می باشد و با ترمیم به روز شکستگی ها، قرائت دقیق کنتور مشترکین، برخورد با انشعابات غیر مجاز، جلوگیری از صدور قبوض نامتعارف، اخلاق مداری، مردم داری و جلوگیری از هدر رفت آب می توانیم در جلب رضایت بهتر شهروندان کوشاتر باشیم.

وی ارائه پیشنهادها و راهکارهای اصلاحی توسط کارکنان را مفید دانست و خواستار ارائه پیشنهادات و نظرات توسط همکاران جهت پیشبرد اهداف شرکت شد.

لازم بذکر است در ابتدای این نشست جعفر محمدی، مدیر امور آبفای شهرستان،  ضمن عرض خیرمقدم گزارشی کلی از خدمات صورت گرفته در یک سال گذشته در شهرستان چرداول ارائه و سپس به تشریح  برنامه ها و پروژه های در دست اجرا در سال آتی پرداخت.

در پایان کارکنان امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول در فضایی صمیمی مسائل، مشکلات و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند