سر خط خبرها

بازدید مدیرکل توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور از شرکت آب و فاضلاب استان ایلام

امروز دوشنبه مورخ 15/12/1401 مدیرکل توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور به منظور بررسی و پیگیری مسائل مرتبط با حوزه منابع انسانی از شرکت آبفای استان ایلام بازدید نمود. به گزارش روابط

امروز دوشنبه مورخ 15/12/1401 مدیرکل توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور به منظور بررسی و پیگیری  مسائل مرتبط با حوزه منابع انسانی از شرکت آبفای استان ایلام  بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ مدیرکل توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور هدف از این بازدید را رسیدگی به مسائل مرتبط به طرح طبقه بندی مشاغل، نظام پرداخت،  پیگیری مسائل مربوط به بیمه عمر و پس انداز کارکنان برشمرد و اظهار داشت: احساس مسئولیت سازمانی و حداکثر استفاده از تخصص و تعهد نیروهای انسانی در نیل به اهداف سازمان مهمترین هدف مدیریت منابع انسانی هر سازمانی است.

امید امینیان برگزاری جلساتی با معاونین و مدیرعامل آبفای استان ایلام، بازدید از ادارات مرزی آبفای استان و حل مشکلات مربوط به پرسنل این مناطق را از دیگر اهداف برنامه این سفر دانست و افزود: یکی از دغدغه ها و چالش های آبفای کشور، بهبود وضعیت موارد مرتبط با نیروی انسانی اعم از رسمی، قراردادی، شرکتی و حجمی چراکه این مهم با عملیاتی کردن برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در شرکت مهندسی آبفای کشور در دست اقدام است.

وی تاکید کرد: تمامی تلاش ها و همت مجموعه شرکت های آب و فاضلاب، خدمت صادقانه به مردم در راستای تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، جمع آوری، تصفیه و دفع فاضلاب است.

مدیرکل توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت مهندسی آبفای کشور در پایان ضمن تشکر از فعالیت های مجموعه شرکت آبفا ایلام در خصوص اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و پرداخت به موقع حقوق و دستمزدها کارکنان ، خاطرنشان ساخت: شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از شرکت ها برتر در اجرای طرح طبقه بندی مشاغل  بوده که با توجه به بضاعت موجود، عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده و امیدوارم مجموعه مدیریتی وکارشناسان این شرکت در جهت رشد و پایداری بیشتر عمل نمایند.