سر خط خبرها

به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان از جوانان نمونه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تقدیر بعمل آمد

روز شنبه مورخ 13/12/1401 به مناسبت میلاد امام زمان (عج) و میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، و با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و از جوانان نمونه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تجلیل بعمل آمد

روز شنبه مورخ 13/12/1401 به مناسبت میلاد امام زمان (عج) و میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، و با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان  و از جوانان نمونه شرکت آب و فاضلاب  استان ایلام تجلیل بعمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در این مراسم ضمن تبریک  میلاد امام زمان (عج) و میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و با تاکید بر نقش جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بیان داشتند: اعتقاد و اعتماد به جوانان باعث شد در دوران دفاع مقدس علیرغم تمامی مشکلات و تحریم ها و سختی ها کمبودها توانسند جنگ را مدیریت و استکبار جهانی را به عقب وا دارند.

پرویز ناصری یاد آور شدند: حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری هم به جوانان اعتقاد و تاکید داشتند همین امر هم باعث شده بسیاری از مسولیت ها به جوانان واگذار کنیم

وی افزود: شرکت آبفای استان به یمین وجود جوانان متخصص متعهد و پی کار امسال توانست در همه زمینه ها در بین دستگاه های اجرای استان و همچنین شرکت های آب و فاضلاب کشور سرآمد باشد.

ناصری با بیان اینکه جوانان باید مروج امید باشند تاکید نمود: آینده ایران متعلق به جوانان است و جوانان باید با امید و انگیزه جوانی برای توسعه بیش از پیش ایران اسلامی  باید پای کار باشند  .

لازم بذکر است در ادامه این مراسم تعدادی از همکاران جوانان شرکت که در مراسم حضور داشتند به بیان دیده گاه و نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مدیر عامل هم به سوالات آنان پاسخ دادند.

در پایان مراسم از تعدادی این جوانان به اهدا لوح تقدیر و جوایزی تقدیر بعمل آورند.