سر خط خبرها

آئین تودیع و معارفه قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

طی احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل آبفای استان ایلام، رضا محمدرضایی بعنوان قائم مقام شرکت، افشین رئیسی بعنوان سرپرست تحقیقات و رسول شهبازی بعنوان حسابرس داخلی شرکت منصوب شدند. به گزارش روابط عمومی آ

طی احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل آبفای استان ایلام، رضا محمدرضایی بعنوان قائم مقام شرکت، افشین رئیسی بعنوان سرپرست تحقیقات و رسول شهبازی بعنوان حسابرس داخلی شرکت منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام؛ مراسم معارفه قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با حضور معاونین، مدیران ستادی و جمعی از کارشناسان در محل سالن جلسات برگزار شد که در این جلسه مدیرعامل آبفای استان ضمن تاکید بر مانع‌زدایی در زمینه ارائه خدمات پایدار به مشترکین شهری و روستایی، گفت: جلوگیری از تنش آبی در استان علیرغم کاهش شدیدی بارندگی ها، اجرا و  پیشرفت مطلوب پروژه های جهاد آبرسانی در استان که با پیشرفت 40 درصدی از میانگین کشوری که حدود 24 درصد است بسیار بیشتر می باشد از مهمترین اقدامات شرکت در سال جاری بوده است.

پرویز ناصری افزود: در بحث اربعین با  اجرای زیرساخت‌ها و برنامه ریزی‌های صورت گرفته توانستیم آب زوار اربعین حسینی را به بهترین نحو تامین نماییم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به فعالیت‌های فرهنگی شرکت اشاره نمود و گفت: شرکت آبفای استان امسال هم در بحث فرهنگی فعال بوده و کسب رتبه اول آبفای استان ایلام در دو رشته حفظ و ترتیل قرآن کریم در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن وزارت نیرو توسط خانم مرضیه پورتیمور  جای افتخار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با تاکید بر شفافیت و انضباط مالی، به همکاری و هماهنگی بین بخش‌های مختلف شرکت اشاره نمود و در خصوص لزوم تغییرات و جابجایی نیروی انسانی، اظهار داشت: تغییرات و جابه‌جایی مدیران در بدنه هر دستگاهی، اجتناب ناپذیر و ضروری است و این موضوع سبب تحول و پویایی در هر مجموعه می‌شود.

ناصری همدلی و همکاری قسمت های مختلف بین شرکت را برای خدماترسانی به مردم که اصلی ترین وظیفه شرکت آب وفاضلاب است ضروری برشمرد و بر حفظ آن تاکید کرد.

 در پایین این مراسم رضا محمدرضایی بعنوان قائم مقام شرکت منصوب و از خدمات جعفر حسنی قائم پیشین تجلیل بعمل آمد و همچنین افشین رئیسی بعنوان سرپرست تحقیقات شرکت و رسول شهبازی بعنوان حسابرسی داخلی شرکت معارفه شدند.

لازم بذکر است رضا محمد رضایی با مدرک مهندس عمران و فوق لیسانس مدیریت اجرایی سوابق: مدیر امور حقوقی شرکت -مدیر امور ابفا چوار-مشاور مدیر عامل و جانشین مدیر عامل در کارنامه خود دارد.