سر خط خبرها

اجرای ۲۵۰ متر شبکه توزیع آب در شهرستان چرداول

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول گفت: در راستای بهره مندی مشترکین از آب شرب سالم، پایدار و همچنین تقسیم عادلانه آب، این امور اقدام به اصلاح و توسعه 250 متر شبکه توزیع در شهرهای سرابله، شباب و آس

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول گفت: در راستای بهره مندی مشترکین از آب شرب سالم، پایدار و همچنین تقسیم عادلانه آب، این امور  اقدام به اصلاح و توسعه  250 متر شبکه توزیع در شهرهای سرابله، شباب و آسمان آباد  به صورت امانی نموده است.

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام؛ جعفر محمدی افزود: این امور با بهره‌گیری از نیروی انسانی پرتلاش، تهیه تجهیزات و لوله و اتصالات مورد نیاز، اجرای لوله گذاری بطول 250 متر از جنس لوله پلی اتیلن به قطر 63 و 90  میلی متر در شهرهای سرابله ، شباب و آسمان آباد نموده است.

وی ضمن تشکر از حمایت های بی دریغ مدیرعامل آبفای استان خاطرنشان ساخت : از اوایل سال جاری تا کنون بیش از 4000متر اصلاح و توسعه خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در شهرستان چرداول بصورت امانی توسط پرسنل خدوم آبفای شهرستان چرداول صورت گرفته است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان چرداول در پایان خواستار صرفه جویی و رعایت الگوی مصرف و پرداخت به موقع قبوض آب بها توسط مشترکین، جهت ارائه خدمات مطلوب و ارزنده تر به شهروندان گرامی شد.