مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد

به مناسبت میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونین و بانوان همکار در سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار گردید به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، د

به مناسبت میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونین و بانوان همکار در سالن کنفرانس شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی آبفای استان ایلام، در این مراسم، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت، ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا(س) و ابراز رضایت از عملکرد بانوان شاغل در شرکت، از تلاش و کوشش ایشان قدردانی نمود.

پرویز ناصری بانوان شرکت را از جمله بی حاشیه ترین و فعال ترین پرسنل شرکت برشمرد و با اشاره به کسب رتبه اول خانم مرضیه پورتیمور در دو رشته حفظ و ترتیل قرآن کریم در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن وزارت نیرو، افزود: این عنوان مایه افتخار و نشانده دهنده تلاش، کوشش و همت تمامی بانوان شرکت است ان شالله این موفقیتها تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه پیگیر رفع مشکلات بانوان شرکت هستیم، اظهار داشت: 20 درصد از همکاران شرکت را بانوان شرکت تشکیل می دهند و انتظار است با صمیمیت، پشتکار، نظم و انضباط، فرهنگ سازمانی شرکت را ارتقا دهند.

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت در ادامه با بیان گوشه‌ای از عملکرد شرکت در سال جاری در حوزه های مختلف خاطرنشان ساخت: در سال جاری توسط آبفای استان کارها و فعالیت‌های چشمگیری صورت گرفته است از جمله بحث تامین آب زائرین اربعین حسینی که باعث سربلندی مجموعه وزارت نیرو شد، رفع و جلوگیری از تنش آبی در تابستان علیرغم کاهش شدید بارندگی ها و همچنین در بحث پرداخت بدهی ها ، شرکت بسیار موفق عمل کرده‌یم.

ناصری ادامه داد: در حوزه اجرای پروژه های محرومیت زدایی، پیشرفت پروژه های شرکت بیش از 50 درصد بوده که از میانگین کشوری که حدود 28 درصد می باشد بسیار بیشتر است. وی تصریح کرد: همچنین در خصوص مصوبات سفر ریاست محترم جمهور، پدافند غیرعامل، در حوزه روابط عمومی شرکت و ... افتخارات بزرگی کسب شده که شایسته تقدیر می باشند.

لازم بذکر است در ابتدای این مراسم سمیه نعمتی مشاور مدیر عامل در امور زنان و خانواده گزارشی از عملکرد و فعالیتهای انجام شده در امور زنان و خانواده در شرکت آب و فاضلاب را ارائه و به بیان برخی مسائل و مشکلات در این زمینه پرداخت.

سپس بانوان شاغل در شرکت به بیان انتظارات و مشکلات کاری خود پرداخته و مدیر عامل شرکت نیز به آنان پاسخ گفت.

 

 شایان ذکر است در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شرکت آب و فاضلاب با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد.